// Closable Accordion // End Closable Accordion

سئو وب سایت مشهد

خدمات سئو فوری دروغی بیش نیست ! کسب جایگاه در صفحه اول گوگل هفته ها طول می کشد. در واقع سئو یک رقابت شانه به شانه برای بدست آوردن رتبه های برتر در موتورهای جستجو است. در این رقابت زمانی می توانید به نتیجه ایده آل خود برسید که ابتدا رقبای خود را به خوبی شناخته باشید و با فعالیت حرفه ای تر پیروز این رقابت شوید. بنابراین موفقیت در سئو وب سایت نیازمند صرف زمان و تلاش زیادی است ولی دست یابی به آن پایداری بالایی خواهد داشت که تا مدت ها به یکی از مهمترین کانال های بازاریابی شما تبدیل خواهد شد.

متخصصان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود به شما کمک خواهند کرد تا با استفاده از خدمات ویژه سئو وب سایت مشهد، ضمن رسیدن به صفحه اول گوگل، در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید رقبای خود را پشت سر بگذارید و فروش خود را بهبود ببخشید.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

اگر اقامت دائمدر صفحه اول گوگل,در بهترین جایگاه جستجورا می خواهید، با ما تماس بگیرید.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

خدمات سئو اتود

هدف ما حضور تضمینی شما در صفحه اول گوگل و افزایش نرخ فروش محصولات و خدمات شما است. با توجه به استقرار متخصصان سئو وب سایت مشهد آژانس اتود در مهمترین مراکز علمی مشهد (دانشگاه فردوسی مشهد و کارخانه نوآوری مشهد)، تیم ما رویکردی کاملا علمی به مقوله بهینه سازی وب سایت شما دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت پایدار به صفحه اول موتورهای جستجو برسید.

با کمک متخصصان سئو اتود به نتایج زیر خواهد رسید؛

 • Nبرندسازی کم هزینه با حضور در صفحه اول موتورهای جستجو
 • Nبهینه سازی سایت و حضور در صفحه اول گوگل در تمام کلمات کلیدی هدف
 • Nافزایش ترافیک طبیعی سایت
 • Nارائه آنالیز رقبا و گزارشات تحلیلی بازید سایت
 • Nافزایش درصد فروش محصولات و خدمات سایت
 • Nپشتیبانی فنی مطمئن و سریع
 • Nبازگشت هزینه های پرداختی از طریق فروش محصولات به مشتریان جدید

مراحل انجام کار

 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%آنالیز و ارائه پورپوزال.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%رفع ایرادات و اعمال سئو تکنیکال.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%تدوین تقویم و استراتژی تولید محتوا.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%لینک سازی داخلی و خارجی.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%آنالیز مداوم و تثبیت جایگاه شما در صفحه اول گوگل.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%ارائه گزارش ماهانه.
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

چرا سئو مهم است ؟

در نظر بگیرید شما یک فروشگاه لوازم یدکی اتوموبیل در مشهد دارید و برای افزایش فروش خود می خواهید تبلیغات کنید. شما می توانید از روش های بازاریابی سنتی مانند تبلیغات در روزنامه ها و حتی رادیو و تلویزیون استفاده کنید. از این طریق شما پیام تبلیغاتی خود را به مخاطبان مختلفی در سطح وسیعی می رسانید، اما اکثر این کاربران هیچ نیازی به لوازم یدکی اتوموبیل ندارند و عملاً درصد بسیار بالایی از پولی که خرج تبلیغات کرده‌اید، هیچ نتیجه و سودی به شما نمی‌رساند.

حالا فرض کنید کسی به دنبال لوازم یدکی اتوموبیل است و این واژه را در گوگل سرچ می کند، اگر سایت شما در نتایج گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد، او وارد سایت شما می شود و از شما خرید می کند. بنابراین همه کاربرانی که وارد سایت شما می شوند مشتریان بالقوه شما هستند. بنابراین فقط با استفاده از خدمات سئو وب سایت مشهد می توانید خود را در معرض دید این کاربران قرار دهید.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

مردم جهان روزانه بالغ بر ۷ میلیارد بار از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

روزانه بیش از 5 میلیارد نفر در جهان از گوگل استفاده می کنند. یعنی بیش از نصف افراد کره زمین اول به گوگل مراجعه می کنند و بعد به سراغ خرید کالایی می روند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

حدود 61 درصد از کسب و کارهای سراسر دنیا، سئو وب سایت و بازاریابی محتوا را اساس روش بازاریابی خود قرار داده اند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

بیش از 75 درصد از جستجوها در گوگل به نتایج صفحه اول ختم می شوند و به صفحه دوم مراجعه نمی کنند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

93 درصد از تجربه های خرید آنلاین با یک جستجوی ساده در اینترنت آغاز می شود.

چرا باید سئو وب سایت مشهد را جدی گرفت؟

معروف است که قاتل ها می توانند جسد مقتول را در صفحه دوم سرچ گوگل مخفی کنند چون هیچکس هیچوقت به آن سر نمی زند !!!

تصور کنید شما صاحب یک فروشگاه فروش موبایل در مشهد هستید. با استفاده از ابزارهای آمار جستجو هر کلیدواژه در گوگل، می توان بدست آورد که ماهانه بیش از 10 هزار نفر واژه خرید موبایل در مشهد را در گوگل جستجو می کنند. حالا اگر شما روی سئو وب سایت مشهد خود کار نکنید و یا حتی در صفحه اول نتایج موتورهای جست و جو نباشید، به ندرت کسی می تواند با شما ارتباط برقرار کند، و در حقیقت شما ده هزار مشتری بالقوه که مستقیما به دنبال محصول شما بوده اند را از دست داده اید !…

.. در یک تعریف ساده سئو وب سایت مشهد درباره همه نیازها و سوال هایی است که کاربران در موتورهای جستجو سرچ می کنند. آگاهی شما از این نیازها و سوالات موجب شکل گیری ارتباط شما با کاربرانی می شود که از اینترنت برای پاسخ به پرسش هایشان استفاده می کنند. آگاهی از این نیازهای کاربران و پاسخ به آنها در یک سمت و بهینه بودن آن پاسخ برای موتورهای جستجو در سمتی دیگر، دو روی سکه سئو هستند. سایتی که روی سئو آن کار نشده است مانند انسانی است که در چاهی گیر کرده است و هر چقدر فریاد می زند، نمی تواند صدایش را به گوش کسی برساند.

1- قبل از قرارداد با شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ مشهد چه اقداماتی لازم است؟

مهم ترین اقدام قبل از هر جلسه ای با شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ بهتر است پیرامون خدمات سئو وب سایت مشهد مطالعه نمایید. این کار به شما کمک می‌کند تا به طور دقیق خدمات مورد نیاز خود را شناسایی کنید و با تسلط به امور سئو بتوانید اهداف خود را بهتر بررسی کنید.

2- در بحث سئو وب سایت مشهد منظور از سئو کلاه سفید، سیاه و خاکستری چیست؟

به طور کلی اعمال سئو به سه روش قابل اجرا است سئو کلاه سفید مجموعه اعمالی است که به صورت قانونی از آن می‌توان کسب امتیاز کرد. سئو کلاه خاکستری با توجه به باگ‌‌ها و خلاء‌‌های سیستمی گوگل اقدام به کسب امتیاز می‌کند. و سئو کلاه سیاه مجموعا با استفاده از روش‌‌هایی است که ممکن است شما را زودتر به هدف برساند اما در صورتی که گوگل توسط ربات‌‌های فوق پیشرفته خود متوجه این خطا‌‌ها شود مستقیما وب سایت خود را از دست خواهید داد. برای مطالعه بیشتر پیرامون این روش‌‌ها به مقاله انواع روش‌‌های سئو مراجعه نمایید.

3- گوگل بر چه اساسی به وب سایت‌‌ها امتیاز می‌دهد؟

گوگل برای امتیاز دادن به وب سایت‌‌ها از الگوریتم‌‌های ویژه ای استفاده می‌کند. در واقع تمامی اعمالی که تحت عنوان سئو وب سایت مشهد شناخته می‌شود با توجه به همین الگوریتم‌‌ها انجام می‌شود. این الگوریتم در قالب ربات‌های فوق پیشرفته ای تعریف شده اند که یکی پس از دیگری وب سایت شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. این الگوریتم‌‌ها توضیحات بسیار گسترده ای دارند که با مراجعه به مقاله الگوریتم‌‌های گوگل می‌توانید به شناخت دقیق تری از این الگوریتم‌‌ها دست یابید.

4- چه زمانی توسط گوگل جریمه خواهیم شد؟

جریمه شدن توسط گوگل دلایل متفاوتی دارد. یکی از این دلایل ممکن است کپی کردن یک محتوا باشد. گوگل به محتوای اصیل بسیار اهمیت می‌دهد و همانطور که یک محتوای اصیل تاثیر مثبت بسزایی روی سئو وب سایت مشهد خواهد داشت در صورتی که مطلب کپی شده تشخیص داده شود هم جریمه ای سنگین متحمل خواهید شد. به همین دلیل شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ عموما متشکل از یک تیم تولید محتوا هستند تا بتوانند برای وب سایت‌‌هایی که در اختیار دارند محتوای اصیل و با کیفیت تولید کنند.

5- نقش کلمات کلیدی در سئو وب سایت مشهد چیست؟

کلمات کلیدی در واقع کلماتی هستند که شما را به مشتریان و یا مخاطبان بالقوه متصل می‌کند. با استفاده از کلمات کلیدی گوگل محتوای شما را دسته بندی می‌کند و در اختیار کاربر قرار می‌دهد. اگر محتوای شما کلمه کلیدی مشخصی نداشته باشد گوگل نمی‌تواند تشخیص دهد که این محتوا مناسب چه کاربری است و اولویت نمایش محتوای شما بسیار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. لزا پیشنهاد می‌شود حتما پیرامون کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود تحقیق کنید و با توجه به آن‌ها اقدام به تولید محتوا نمایید.

توضیحات تکمیلی

سئو چیست ؟

برخلاف گذشته که فعالان اقتصادی عمدتا به صورت فیزیکی به دنبال توسعه خود بودند، امروزه با رشد چشمگیر کاربران اینترنتی، فضاهای جدیدی برای رشد کسب و کارها به وجود آمده است که مدیران آنها را به سمت بازاریابی اینترنتی و استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ سوق داده است. یکی از مهمترین این ابزارها سئو و بهینه سازی وب سایت است، که منبع درآمدی ثابت و پرسودی برای فعالان اقتصادی شکل داده است. در ادامه سعی خواهیم کرد توضیحاتی در ارتباط با اصول سئو وب سایت مشهد ارائه کرده تا بیشتر این مقوله مهم آشنا شویم.

سئو چیست | دپارتمان سئو و بهینه سازی سایت مشهد

سئو و موتورهای جستجو

سئو و بهینه سازی وب سایت مجموعه ای از فعالیت ها و رعایت اصول مختلف است که در مقایسه با رقیبان شکل خواهد گرفت. این معیارها براساس ربات های موتورهای جستجو براساس متد شایسته سالاری قضاوت خواهد شد. طبق گزارش ها و آمارهای موجود بیش از 90 درصد از کاربران اینترنتی از موتور جستجوگر گوگل استفاده می کنند و بالغ بر 70 درصد از این تعداد فقط از 3 لینک اول در نتایج گوگل دیدن خواهند کرد. پس در یک نتیجه گیری کلی تنها پروژه هایی در حوزه سئو موفق ارزیابی می شوند که بتوانند خود را به سه لینک اول گوگل برسانند.

راه رسیدن به جایگاه های اول گوگل

همانطور که گفته شد، سئو مجموعه از فعالیت ها از جمله طراحی وب سایت، استراتژی و تولید محتوا، لینک سازی، رعایت اصول تکنیکال، سرعت وب سایت، آنالیز رقبا، تحلیل رفتار کاربر و بسیاری از موارد دیگر است. برای رسیدن به جایگاه اول گوگل یا باید تمام این اصول و قواعد را آموزش دیده باشیم و با دقت بالا در وب سایت خود پیاده کنیم و یا اینکه با استفاده از خدمات سئو وب سایت مشهد ، سئو وب سایت خود را برون سپاری کنیم.

زمان رسیدن به جایگاه های اول گوگل

رسیدن به لینک اول گوگل با خدمات سئو سایت مشهد

در حال حاضر بیش از 200 فاکتور به منظور بهینه سازی و سئو وب سایت مشهد شناخته شده است. علاوه بر این میزان فعالیت شما به خصوص در بحث تولید محتوا، پیشینه فعالیت، وضعیت رقبا و میزان سختی کلیدواژه ها و بسیاری از عوامل دیگر بر مدت زمان پروژه تاثیر گذار است. در نتیجه ممکن است 3 ماه فعالیت در یک پروژه موفقیت چشمگیری به دنبال داشته باشد، و در یک حوزه دیگر سال ها وقت نیاز باشد.

هزینه رسیدن به جایگاه های اول گوگل

تعیین قیمت خدمات سئو وب سایت مشهد مانند قیمت گذاری بر روی یک کالا نیست که یک قیمت مشخصی داشته باشد. از آنجا که سئو مجموعه ای از خدمات تخصصی و متنوع است، شرکت های فعال در این حوزه در ابتدا باید آنالیز دقیقی از کسب و کار متقاضی داشته باشند، و با در نظر گرفتن تمامی جوانب هزینه حدودی خدمات خود را اعلام می کنند.

 

 

 

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

اطلاعات تماس

09155250442

دفتر مرکزی: مشهد، دانشگاه فردوسی مشهد، انتهای خیابان لرزه نگاری، مرکز توسعه و تعاون استان خراسان رضوی

دفتر فنی: مشهد، بلوار کوثر، میدان پژوهش، کارخانه نوآوری مشهد

درخواست مشاوره

14 + 5 =