- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

سئو سایت مشهد

خدمات سئو فوری دروغی بیش نیست!

کسب جایگاه در صفحه اول گوگل هفته ها طول می کشد. در واقع سئو یک رقابت شانه به شانه برای بدست آوردن رتبه های برتر در موتورهای جستجو است. در این رقابت زمانی می توانید به نتیجه ایده آل خود برسید که ابتدا رقبای خود را به خوبی شناخته باشید و با فعالیت حرفه ای تر پیروز این رقابت شوید. بنابراین موفقیت در سئو سایت نیازمند صرف زمان و تلاش زیادی است ولی دست یابی به آن پایداری بالایی خواهد داشت که تا مدت ها به یکی از مهمترین کانال های بازاریابی شما تبدیل خواهد شد.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

خدمات

سـئو اتـــــــود

Website Seo
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

برند ســازی

برند سازی اصولی در تولید محتوا با توجه به پرسونا مخاطب، همان چیزی است که باعث وفاداری مشتریان قدیمی و جذب مشتریان بیشتر می‌شود.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

بهینه سازی

بهینه سازی موتور جستجو، یا به عبارتی seo یکی از مهم‌ترین خدمات اتودوب است که در طی آن تمامی قسمت‌های وب سایت شما بهینه خواهد شد.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

افزایش ترافیک

هنگامی ‌که بهینه سازی وب سایت و تولید محتوا به صورت مستمر توسط متخصصین اتودوب پیگیری شوند، شاهد افزایش ترافیک روز افزون خواهید بود.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

آنالیز رقبا

ما در اتودوب به صورت مداوم و براساس برنامه ریزی، رقبای شما را آنالیز خواهیم کرد و همواره در تلاش خواهیم بود، با حضور در صفحه اول گوگل از همگان پیشی بگیریم.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

افزایش فروش

با خدمات تخصصی اتودوب نظیر سئو، آنالیز رقبا، تولید محتوا در مشهد و… تمامی استاندارد‌های لازم برای افزایش فروش در فضای دیجیتال را کسب خواهید کرد.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

پشتیبانی فنی

وب سایت بدون پشتیبانی فنی به زودی از صفحه رقابت حذف خواهد شد. اما با اتودوب نیازی به نگرانی نیست چرا که به صورت مداوم و گاها روزانه پشتیبانی دریافت خواهید کرد.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

برگشت هزینه

ما به کیفیت کاری دپارتمان سئو سایت خود اطمینان داریم، از این رو در صورت شکست در پروژه های خود عین وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

اگر اقامت دائم در صفحه اول گوگل را می‌خواهید

با ما تماس بگیرید

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

چرا سئـــو مهم است؟

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

در نظر بگیرید شما یک فروشگاه لوازم یدکی اتوموبیل در مشهد دارید و برای افزایش فروش خود می خواهید تبلیغات کنید. شما می توانید از روش های بازاریابی سنتی مانند تبلیغات در روزنامه ها و حتی رادیو و تلویزیون استفاده کنید. از این طریق شما پیام تبلیغاتی خود را به مخاطبان مختلفی در سطح وسیعی می رسانید، اما اکثر این کاربران هیچ نیازی به لوازم یدکی اتوموبیل ندارند و عملاً درصد بسیار بالایی از پولی که خرج تبلیغات کرده‌اید، هیچ نتیجه و سودی به شما نمی‌رساند. حالا فرض کنید کسی به دنبال لوازم یدکی اتوموبیل است و این واژه را در گوگل سرچ می کند، اگر سایت شما در نتایج گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد، او وارد سایت شما می شود و از شما خرید می کند. بنابراین همه کاربرانی که وارد سایت شما می شوند مشتریان بالقوه شما هستند. بنابراین فقط با استفاده از خدمات سئو سایت مشهد می توانید خود را در معرض دید این کاربران قرار دهید.

مراحل سئو وبسایت

آنالیز و ارائه پورپوزال

اولین مرحله سئو سایت مشهد آنالیز حوزه کاری شما در فضای دیجیتال است. در این مرحله تیم سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود به بررسی میزان سختی کلمات کلیدی مورد نیاز شما و همچنین آنالیز رقبای شما در این فضا می‌پردازند. اگر شما از قبل وب سایتی داشته باشید بخش‌های مختلف وب سایت شما به لحاظ سئویی نیز بررسی خواهد شد و نتیجه این بررسی‌ها در جلسه شما با مدیران تیم اتود گزارش خواهد شد.

رفع ایرادات و اعمال سئو تکنیکال

چنانچه قبل از تماس با تیم دیجیتال مارکتینگ اتود به منظور دریافت خدمات سئو سایت مشهد شما، صاحب وب سایتی باشید مرحله دوم اختصاصا در جهت رفع ایرادات گذشته سایت شما و اعمال سو تکنیکال است. این مرحله برای افراد و مجموعه‌هایی که وب سایت ندارد شامل طراحی با توجه به تمامی اصول و قواعد سئو تکنیکال، off page و on page است.

تدوین تقویم و استراتژی تولید محتوا

بعد از برطرف نمودن ایرادات فنی نوبت به تولید محتوا برای وب سایت، متناسب با نوع فعالیت تخصصی شما و البته مطابق با قوانین سئو سایت است. انجام این امور توسط تیم اتودوب با تدوین یک تقویم و تعیین استراتژی مشخص شروع می‌شود و به صورت منظم مطابق با تقومی که از قبل تدوین شده است، محتوا‌ها بر روی وب سایت شما بارگزاری خواهد شد. بارگزاری این محتوا‌ها کمک بزرگی به کسب امتیاز از گوگل و رسیدن به نتایج بهتر در فضای دیجیتال خواهد شد.

لینک سازی داخلی و خارجی

سئو سایت مشهد به نتیجه نخواهد رسید مگر با لینک سازی داخلی و خارجی. یکی از موثر ترین روش‌های بهینه سازی لینک سازی است. تیم سئو اتودوب با لینک سازی حرفه ای و تاثیر گذاری بر الگوریتم‌های گوگل به مرور زمان شما را به جایگاه نخست گوگل خواهد رساند.

آنالیز و تثبیت جایگاه شما در صفحه اول گوگل

رسیدن به جایگاه اول در گوگل هدف اولیه و تثبیت در این جایگاه هدفی است که تیم اتودوب در پی آن هستند. تثبیت جایگاه شما به منزله تثبیت درآمد و برندینگ شما در فضای دیجیتال است و این هدف با جدیت توسط افراد تیم اتود دنبال خواهد شد. نتیجه رسیدن به این هدف آرزوی تمامی افرادی است که در فضای دیجیتال به رقابت حرفه ای می‌پردازند.

ارائه گزارش ماهانه

براساس قرارداد گزارش امور انجام شده و البته نتایج حاصل از این امور به صورت ماهانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما می‌توانید از این طریق روند پیشرفت کار را به صورت دوره ای و دقیق بررسی کنید.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

چرا باید سئو سایت مشهد را جدی گرفت؟

معروف است که قاتل ها می توانند جسد مقتول را در صفحه دوم سرچ گوگل مخفی کنند چون هیچکس هیچوقت به آن سر نمی زند !!!
تصور کنید شما صاحب یک فروشگاه فروش موبایل در مشهد هستید. با استفاده از ابزارهای آمار جستجو هر کلیدواژه در گوگل، می توان بدست آورد که ماهانه بیش از 10 هزار نفر واژه خرید موبایل در مشهد را در گوگل جستجو می کنند. حالا اگر شما روی سئو سایت مشهد خود کار نکنید و یا حتی در صفحه اول نتایج موتورهای جست و جو نباشید، به ندرت کسی می تواند با شما ارتباط برقرار کند، و در حقیقت شما ده هزار مشتری بالقوه که مستقیما به دنبال محصول شما بوده اند را از دست داده اید !

در یک تعریف ساده سئو سایت مشهد درباره همه نیازها و سوال هایی است که کاربران در موتورهای جستجو سرچ می‌کنند. آگاهی شما از این نیازها و سوالات موجب شکل گیری ارتباط شما با کاربرانی می شود که از اینترنت برای پاسخ به پرسش هایشان استفاده می کنند. آگاهی از این نیازهای کاربران و پاسخ به آنها در یک سمت و بهینه بودن آن پاسخ برای موتورهای جستجو در سمتی دیگر، دو روی سکه سئو هستند. سایتی که روی سئو آن کار نشده است مانند انسانی است که در چاهی گیر کرده است و هر چقدر فریاد می زند، نمی تواند صدایش را به گوش کسی برساند.

نمونه کارهای اتود

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

پاسخ ســـوالات شما

پاسخ ســـوالات شما

اخبار و مقالات اتود

نکات طراحی سایت B2b
گواهی SSL
الکسا
ووکامرس
طراحی صفحه لندینگ
اولین سایت‌ های ایرانی

مشاوره رایگان آژانس اتود

اگر هنوز اطمینان ندارید که آژانس اتود می‌تواند در رفع نیاز های کسب و کارتان کنار شما باشد با ما تماس بگیرید.

لطفا اطلاعات زیر را کامل کنید
تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

تیم پشتیبانی ما اینجاست تا به سوالات شما پاسخ دهد. هر سوالی دارید از ما بپرسید!
WeCreativez WhatsApp Support
دپارتمان سئو و طراحی سایت
پشتیبان سئو و طراحی سایت
پشتیبان اتود
WeCreativez WhatsApp Support
دپارتمان سوشال مدیا
پشتیبان اینستاگرام
پشتیبان اتود
به بالای صفحه بردن