سئو سایت مشهد

خدمات سئو فوری دروغی بیش نیست ! کسب جایگاه در صفحه اول گوگل هفته ها طول می کشد. در واقع سئو یک رقابت شانه به شانه برای بدست آوردن رتبه های برتر در موتورهای جستجو است. در این رقابت زمانی می توانید به نتیجه ایده آل خود برسید که ابتدا رقبای خود را به خوبی شناخته باشید و با فعالیت حرفه ای تر پیروز این رقابت شوید. بنابراین موفقیت در سئو سایت نیازمند صرف زمان و تلاش زیادی است ولی دست یابی به آن پایداری بالایی خواهد داشت که تا مدت ها به یکی از مهمترین کانال های بازاریابی شما تبدیل خواهد شد.

متخصصان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود به شما کمک خواهند کرد تا با استفاده از خدمات ویژه سئو سایت مشهد، ضمن رسیدن به صفحه اول گوگل، در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید رقبای خود را پشت سر بگذارید و فروش خود را بهبود ببخشید.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

اگر اقامت دائمدر صفحه اول گوگل,در بهترین جایگاه جستجورا می خواهید، با ما تماس بگیرید.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

خدمات سئو اتود

هدف ما حضور تضمینی شما در صفحه اول گوگل و افزایش نرخ فروش محصولات و خدمات شما است. با توجه به استقرار متخصصان سئو سایت مشهد آژانس اتود در مهمترین مراکز علمی مشهد (دانشگاه فردوسی مشهد و کارخانه نوآوری مشهد)، تیم ما رویکردی کاملا علمی به مقوله بهینه سازی وب سایت شما دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت پایدار به صفحه اول موتورهای جستجو برسید.

با کمک متخصصان سئو اتود به نتایج زیر خواهد رسید؛

 • Pبرندسازی کم هزینه با حضور در صفحه اول موتورهای جستجو
 • Pبهینه سازی سایت و حضور در صفحه اول گوگل در تمام کلمات کلیدی هدف
 • Pافزایش ترافیک طبیعی سایت
 • Pارائه آنالیز رقبا و گزارشات تحلیلی بازید سایت
 • Pافزایش درصد فروش محصولات و خدمات سایت
 • Pپشتیبانی فنی مطمئن و سریع
 • Pبازگشت هزینه های پرداختی از طریق فروش محصولات به مشتریان جدید

مراحل انجام کار

 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%آنالیز و ارائه پورپوزال.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%رفع ایرادات و اعمال سئو تکنیکال.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%تدوین تقویم و استراتژی تولید محتوا.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%لینک سازی داخلی و خارجی.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%آنالیز مداوم و تثبیت جایگاه شما در صفحه اول گوگل.
 • - %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%ارائه گزارش ماهانه.
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

چرا سئو مهم است ؟

در نظر بگیرید شما یک فروشگاه لوازم یدکی اتوموبیل در مشهد دارید و برای افزایش فروش خود می خواهید تبلیغات کنید. شما می توانید از روش های بازاریابی سنتی مانند تبلیغات در روزنامه ها و حتی رادیو و تلویزیون استفاده کنید. از این طریق شما پیام تبلیغاتی خود را به مخاطبان مختلفی در سطح وسیعی می رسانید، اما اکثر این کاربران هیچ نیازی به لوازم یدکی اتوموبیل ندارند و عملاً درصد بسیار بالایی از پولی که خرج تبلیغات کرده‌اید، هیچ نتیجه و سودی به شما نمی‌رساند.

حالا فرض کنید کسی به دنبال لوازم یدکی اتوموبیل است و این واژه را در گوگل سرچ می کند، اگر سایت شما در نتایج گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد، او وارد سایت شما می شود و از شما خرید می کند. بنابراین همه کاربرانی که وارد سایت شما می شوند مشتریان بالقوه شما هستند. بنابراین فقط با استفاده از خدمات سئو سایت مشهد می توانید خود را در معرض دید این کاربران قرار دهید.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

مردم جهان روزانه بالغ بر ۷ میلیارد بار از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

روزانه بیش از 5 میلیارد نفر در جهان از گوگل استفاده می کنند. یعنی بیش از نصف افراد کره زمین اول به گوگل مراجعه می کنند و بعد به سراغ خرید کالایی می روند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

حدود 61 درصد از کسب و کارهای سراسر دنیا، سئو وب سایت و بازاریابی محتوا را اساس روش بازاریابی خود قرار داده اند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

بیش از 75 درصد از جستجوها در گوگل به نتایج صفحه اول ختم می شوند و به صفحه دوم مراجعه نمی کنند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

93 درصد از تجربه های خرید آنلاین با یک جستجوی ساده در اینترنت آغاز می شود.

چرا باید سئو سایت مشهد را جدی گرفت؟

معروف است که قاتل ها می توانند جسد مقتول را در صفحه دوم سرچ گوگل مخفی کنند چون هیچکس هیچوقت به آن سر نمی زند !!!

تصور کنید شما صاحب یک فروشگاه فروش موبایل در مشهد هستید. با استفاده از ابزارهای آمار جستجو هر کلیدواژه در گوگل، می توان بدست آورد که ماهانه بیش از 10 هزار نفر واژه خرید موبایل در مشهد را در گوگل جستجو می کنند. حالا اگر شما روی سئو سایت مشهد خود کار نکنید و یا حتی در صفحه اول نتایج موتورهای جست و جو نباشید، به ندرت کسی می تواند با شما ارتباط برقرار کند، و در حقیقت شما ده هزار مشتری بالقوه که مستقیما به دنبال محصول شما بوده اند را از دست داده اید !…

.. در یک تعریف ساده سئو سایت مشهد درباره همه نیازها و سوال هایی است که کاربران در موتورهای جستجو سرچ می کنند. آگاهی شما از این نیازها و سوالات موجب شکل گیری ارتباط شما با کاربرانی می شود که از اینترنت برای پاسخ به پرسش هایشان استفاده می کنند. آگاهی از این نیازهای کاربران و پاسخ به آنها در یک سمت و بهینه بودن آن پاسخ برای موتورهای جستجو در سمتی دیگر، دو روی سکه سئو هستند. سایتی که روی سئو آن کار نشده است مانند انسانی است که در چاهی گیر کرده است و هر چقدر فریاد می زند، نمی تواند صدایش را به گوش کسی برساند.

1- قبل از قرارداد با شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ مشهد چه اقداماتی لازم است؟

مهم ترین اقدام قبل از هر جلسه ای با شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ بهتر است پیرامون خدمات سئو وب سایت مشهد مطالعه نمایید. این کار به شما کمک می‌کند تا به طور دقیق خدمات مورد نیاز خود را شناسایی کنید و با تسلط به امور سئو بتوانید اهداف خود را بهتر بررسی کنید.

2- در بحث سئو وب سایت مشهد منظور از سئو کلاه سفید، سیاه و خاکستری چیست؟

به طور کلی اعمال سئو به سه روش قابل اجرا است سئو کلاه سفید مجموعه اعمالی است که به صورت قانونی از آن می‌توان کسب امتیاز کرد. سئو کلاه خاکستری با توجه به باگ‌‌ها و خلاء‌‌های سیستمی گوگل اقدام به کسب امتیاز می‌کند. و سئو کلاه سیاه مجموعا با استفاده از روش‌‌هایی است که ممکن است شما را زودتر به هدف برساند اما در صورتی که گوگل توسط ربات‌‌های فوق پیشرفته خود متوجه این خطا‌‌ها شود مستقیما وب سایت خود را از دست خواهید داد. برای مطالعه بیشتر پیرامون این روش‌‌ها به مقاله انواع روش‌‌های سئو مراجعه نمایید.

3- گوگل بر چه اساسی به وب سایت‌‌ها امتیاز می‌دهد؟

گوگل برای امتیاز دادن به وب سایت‌‌ها از الگوریتم‌‌های ویژه ای استفاده می‌کند. در واقع تمامی اعمالی که تحت عنوان سئو وب سایت مشهد شناخته می‌شود با توجه به همین الگوریتم‌‌ها انجام می‌شود. این الگوریتم در قالب ربات‌های فوق پیشرفته ای تعریف شده اند که یکی پس از دیگری وب سایت شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. این الگوریتم‌‌ها توضیحات بسیار گسترده ای دارند که با مراجعه به مقاله الگوریتم‌‌های گوگل می‌توانید به شناخت دقیق تری از این الگوریتم‌‌ها دست یابید.

4- چه زمانی توسط گوگل جریمه خواهیم شد؟

جریمه شدن توسط گوگل دلایل متفاوتی دارد. یکی از این دلایل ممکن است کپی کردن یک محتوا باشد. گوگل به محتوای اصیل بسیار اهمیت می‌دهد و همانطور که یک محتوای اصیل تاثیر مثبت بسزایی روی سئو وب سایت مشهد خواهد داشت در صورتی که مطلب کپی شده تشخیص داده شود هم جریمه ای سنگین متحمل خواهید شد. به همین دلیل شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ عموما متشکل از یک تیم تولید محتوا هستند تا بتوانند برای وب سایت‌‌هایی که در اختیار دارند محتوای اصیل و با کیفیت تولید کنند.

5- نقش کلمات کلیدی در سئو وب سایت مشهد چیست؟

کلمات کلیدی در واقع کلماتی هستند که شما را به مشتریان و یا مخاطبان بالقوه متصل می‌کند. با استفاده از کلمات کلیدی گوگل محتوای شما را دسته بندی می‌کند و در اختیار کاربر قرار می‌دهد. اگر محتوای شما کلمه کلیدی مشخصی نداشته باشد گوگل نمی‌تواند تشخیص دهد که این محتوا مناسب چه کاربری است و اولویت نمایش محتوای شما بسیار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. لزا پیشنهاد می‌شود حتما پیرامون کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود تحقیق کنید و با توجه به آن‌ها اقدام به تولید محتوا نمایید.

توضیحات تکمیلی

سئو چیست ؟

برخلاف گذشته که فعالان اقتصادی عمدتا به صورت فیزیکی به دنبال توسعه خود بودند، امروزه با رشد چشمگیر کاربران اینترنتی، فضاهای جدیدی برای رشد کسب و کارها به وجود آمده است که مدیران آنها را به سمت بازاریابی اینترنتی و استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ سوق داده است. یکی از مهمترین این ابزارها سئو و بهینه سازی وب سایت است، که منبع درآمدی ثابت و پرسودی برای فعالان اقتصادی شکل داده است. در ادامه سعی خواهیم کرد توضیحاتی در ارتباط با اصول سئو سایت مشهد ارائه کرده تا بیشتر این مقوله مهم آشنا شویم.

سئو چیست | دپارتمان سئو و بهینه سازی سایت مشهد

سئو و موتورهای جستجو

سئو و بهینه سازی سایت مجموعه ای از فعالیت ها و رعایت اصول مختلف است که در مقایسه با رقیبان شکل خواهد گرفت. این معیارها براساس ربات های موتورهای جستجو براساس متد شایسته سالاری قضاوت خواهد شد. طبق گزارش ها و آمارهای موجود بیش از 90 درصد از کاربران اینترنتی از موتور جستجوگر گوگل استفاده می کنند و بالغ بر 70 درصد از این تعداد فقط از 3 لینک اول در نتایج گوگل دیدن خواهند کرد. پس در یک نتیجه گیری کلی تنها پروژه هایی در حوزه سئو موفق ارزیابی می شوند که بتوانند خود را به سه لینک اول گوگل برسانند.

راه رسیدن به جایگاه های اول گوگل

همانطور که گفته شد، سئو مجموعه از فعالیت ها از جمله طراحی وب سایت، استراتژی و تولید محتوا، لینک سازی، رعایت اصول تکنیکال، سرعت وب سایت، آنالیز رقبا، تحلیل رفتار کاربر و بسیاری از موارد دیگر است. برای رسیدن به جایگاه اول گوگل یا باید تمام این اصول و قواعد را آموزش دیده باشیم و با دقت بالا در وب سایت خود پیاده کنیم و یا اینکه با استفاده از خدمات سئو سایت مشهد ، سئو سایت خود را برون سپاری کنیم.

زمان رسیدن به جایگاه های اول گوگل

رسیدن به لینک اول گوگل با خدمات سئو سایت مشهد

در حال حاضر بیش از 200 فاکتور به منظور بهینه سازی و سئو سایت مشهد شناخته شده است. علاوه بر این میزان فعالیت شما به خصوص در بحث تولید محتوا، پیشینه فعالیت، وضعیت رقبا و میزان سختی کلیدواژه ها و بسیاری از عوامل دیگر بر مدت زمان پروژه تاثیر گذار است. در نتیجه ممکن است 3 ماه فعالیت در یک پروژه موفقیت چشمگیری به دنبال داشته باشد، و در یک حوزه دیگر سال ها وقت نیاز باشد.

هزینه رسیدن به جایگاه های اول گوگل

تعیین قیمت خدمات سئو سایت مشهد مانند قیمت گذاری بر روی یک کالا نیست که یک قیمت مشخصی داشته باشد. از آنجا که سئو مجموعه ای از خدمات تخصصی و متنوع است، شرکت های فعال در این حوزه در ابتدا باید آنالیز دقیقی از کسب و کار متقاضی داشته باشند، و با در نظر گرفتن تمامی جوانب هزینه حدودی خدمات خود را اعلام می کنند.

نحوه عملکرد موتورهای جستجو

اهمیت موتورهای جستجو در سئو مشهد

موتورهای جستجو در واقع ابزارهایی هستند که از میان انبوه اطلاعات و داده ها، بهترین پاسخ به موضوع ما را نشان خواهند داد. این موتورها از بخش اصلی پایگاه داده و اطلاعات و بخش الگوریتم های امتیازدهنده به اطلاعات بارگزاری شده، تشکیل می شوند.

یافتن مناسب ترین پاسخ

از زمان بارگزاری داده ها در پایگاه اطلاعات، الگوریتم های طبق پارامترهای خاصی این داده ها را طبقه بندی، امتیازدهی و رتبه بندی می کنند تا در لحظه جستجو کاربر در زمان بسیار کوتاهی به کاربر نشان داده شود.

سئو سایت مشهد و موتورهای جستجو

امروزه استفاده از موتورهای جستجو علاوه بر سرچ درباره یک موضوع، شامل خرید اقلام نیز می شود. این قابلیت فرصت خارق العاده در اختیار کسب و کارهای مختلف قرار داده است که با استفاده از ظرفیت این موتورها با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. اما دیده شدن و کسب موفقیت در این حوزه مستلزم برخورداری از دانش سئو سایت در مشهد است، که یک کسب و کار بتواند با کسب جایگاه خوب در موتورهای جستجو، محصول یا خدمات خود را به کاربران ارائه کند.

 محبوبترین موتور جستجو

گوگل محبوبترین موتور جستحو

موتور جستجوگر گوگل، به دلیل به کاربردن روش های مختلف با هدف راحتتر کردن کاربران، با در اختیار داشتن بیش از 80 درصد میزان سرچ در فضای اینترنت به عنوان محبوبترین موتور جستجو شناخته می شود. در حالیکه گاها به اشتباه آن را مترادف با موتور جستجو در نظر می گیرند.

نحوه کسب جایگاه در موتورهای جستجو

همانطور که اشاره شد، رتبه بندی در نتایج موتورهای جستجو، تماما براساس شایسته سالاری توسط الگوریتم های مختلفی صورت می گیرد. این الگوریتم ها پروسه رتبه بندی خود را براساس پارامترهای اعلام نشده ای انجام می دهند تا رقابت براساس کیفیت محتوا خوب شکل بگیرد. اما در این بین افراد متخصص به سئو سایت مشهد براساس سه پارامتر تجربه کاری، واکاوی نتایج جستجو و بررسی دقیق آمار مرتبط با افزایش ترافیک سایت ها، سعی می کنند تا جای ممکن از این اطلاعات جهت انجام سئو سایت مشهد، استفاده کنند.

اهمیت URL

به خاطر داشته باشید که تنها محتوا و استفاده درست از کلمه کلیدی به کسب امتیاز از سوی موتورهای جستجو ختم نمی شوند و در کنار محتوا کاربرپسند، انتخاب دامنه و URL های مناسب نیز بسیار حائز اهمیت است. چرا که موتورهای جستجو قبل از بررسی محتوا یک صفحه را براساس آدرس آن شناسایی می کنند. و آدرس های صحیح به عنوان خشت اول سئو سایت در مشهد به شناخته می شوند.

لینک سازی سئو سایت مشهد

لینک سازی داخلی سئو وب سایت

ارائه خدمات سئو سایت مشهد به معنای بهینه سازی یک محتوا براساس قوانین و الگوریتم ها گوگل است. به این منظور افراد راه‌های مختلفی دارند که یکی از این راه‌ها لینک سازی است. لینک سازی یکی از ابزار‌های قدرتمند برای بهینه سازی محتوا‌های جدید قدیمی است. شرکت دیجیتال مارکتینگ اتود با فعالیت حرفه ای در زمینه اصول سئو و تولید محتوا ابزاری قدرتمند برای شما است تا وب سایت خود را به یکی از مطرح ترین وب سایت‌های موجود در زمینه کاری خود برسانید.

انواع روش‌های لینک سازی

روش‌های لینک سازی به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند؛ روش اول روش لینک سازی داخلی است و روش دوم روش لینک سازی خارجی است. اینکه شما در محتوای خود به صفحه دیگری از وب سایت خود لینک دهید، بدین معنا است که لینک سازی داخلی انجام داده اید و درصورتی که در محتوا از لینک دادن به وب سایت‌های دیگر استفاده کنید در واقع از تکنیک لینک سازی خارجی استفاده نموده اید.

فواید لینک سازی داخلی

لینک سازی خارجی سئو سایت

لینک سازی داخلی از دو جهت به وب سایت شما منفعت می‌رساند. فایده اول این است که مطالب قبلی که بارگذاری کرده اید به راحتی در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت و از این طریق می‌توانید مطالب را جامع تر و کامل تر به اطلاع مخاطبین خود برسانید و فایده دوم این است که بازدید مطالب گذشته همواره پویا خواهد بود. لینک سازی داخلی نیازمند داشتن یک استراتژی مشخص و مدون است لذا پیشنهاد می‌شود حتما قبل از اقدام برای خود مشخص کنید که نیاز به لینک سازی برای کدام یک از صفحات وب سایت دارید.

لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی ساختار یک طرفه دارد و این بدان معنا است که شما از دامنه یک وب سایت به دامنه ای دیگر لینک می‌دهید. به عنوان مثال هنگامی که از وب سایت اتود به شما پیشنهاد می‌شود که برای یادگیری و شرکت در دوره‌های آموزش سئو سایت مشهد و تولید محتوا وب سایت به متمم سر بزنید، در واقع در این محتوا از بک لینک خارجی استفاده شده است. یعنی وب سایت اتود با دامنه اختصاصی خود به وب سایت متمم لینک داده است.

انواع بک لینک خارجی

بک لینک‌های خارجی انواعی دارند و بسته به نوع بر سئو سایت در مشهد تاثیر گذار خواهند بود. یکی از این انواع بک لینک نوفالو است، که توسط ادمین هنگام استفاده از این نوع بک لینک به گوگل اعلام می‌شود که این وب سایت مورد تایید ما نیست لینک سازی تاثیر منفی بر امتیاز گوگل برای وب سایت ما نخواهد داشت. نوع دیگر بک لینک دوفالو است که بر خلاف بک لینک نوفالو با به کار بردن این نوع بک لینک خارجی به گوگل پیامی مخابره می‌شود مبنی بر اینکه وب سایت خارجی را بررسی نماید و به آن نیز امتیاز دهد.

سئو داخلی و خارجی

سئو داخلی و خارجی در مشهد

انجام امور مربوط به سئو سایت مشهد محدود به یک یا دو اقدام خاص نمی‌شود، بلکه دامنه ای گستره از اعمال موثر بر سئو وب سایت را در بر می‌گیرد. لذا علم به فاکتور های موثر بر سئو سایت شما را در رسیدن به اهداف خود یاری خواهد کرد. برای درک بهتر، تمامی فاکتور های موثر بر سئو را به دو دسته عوامل خارجی و داخلی تقسیم بندی می‌کنیم و آن‌ها را سئو داخلی و سئو خارجی نام گذاری می‌کنیم.

سئو داخلی

در یک تعریف کلی تمامی اعمالی که توسط مدیر وب سایت یا همان ادمین ، انجام می‌شود سئو داخلی نام دارد. به عنوان مثال تولید محتوا با استفاده از کلمات کلیدی و رعایت نکات مهم مربوط به تولید محتوا که در مقاله تولید محتوا به آن‌ها بیشتر اشاره شد، نگارش متاتایتل‌ها، امنیت وب سایت و بسیاری عوامل دیگر در دسته سئو داخلی قرار می‌گیرند.

تولید محتوا با استفاده از کلمات کلیدی

کلمات کلیدی در تولید محتوا بسیار با اهمیت اند. تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت مشهد به این صورت است که شما به وسیله کلمات کلیدی موضوع اصلی محتوا خود را تعیین می‌کنید. کلمات کلیدی در واقع برای گوگل به منزله موضوع کلی محتوای شما است و برای وب سایت شما حاوی امتیاز است. البته در نظر داشته باشید که اگر قواعد و قوانین آن را رعایت نکنید نه تنها امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت بلکه امتیازی از شما کسر خواهد شد.

متاتایتل ها

متاتایتل ها به منزله دکور محتوا شما هستند. دقت کنید که دکور سئو سایت مشهد نیستند، بلکه فقط دکور محتوای شما هستند. به وسیله متا تایتل ها باید بتوانید مخاطبین خود را مجاب کنید که به جای ورود به وب سایت های دیگر وب سایت شما را انتخاب کنند.

امنیت وب سایت

وب سایتی ارزش و اهمیت بیشتری نزد گوگل دارد و امتیاز سئو بالاتری کسب می‌کند که امنیت بالاتری داشته باشد. اگر حتی ذره ای امنیت اطلاعات کاربران در وب سایت شما به خطر بیفتد گوگل حتما از شما امتیاز کم خواهد کرد و به مخاطبین بیشتری معرفی نخواهید شد.

سئو خارجی

رعایت اصول سئو خارجی در مشهد

هر عملی که منجر به کسب امتیاز از گوگل بشود و اصطلاحا به سئو وب سایت شما کمک کند، اما اقدامی داخلی نباشد یعنی توسط عاملی خارجی قابل کنترل باشد سئو خارجی محسوب می‌شود. بک لینک های خارجی، بازدیدهای حاصل از تبلیغات در شبکه های اجتماعی و کیفیت هاست و سرور از جمله عوامل تاثیر گذار بر سئو خارجی هستند.

بک لینک های خارجی

بک لینک هایی که از یک وب سایت دیگر به وب سایت شما داده می‌شود و لینک هایی که از شبکه های اجتماعی به صفحات وب سایت شما داده می‌شود، همگی بک لینک خارجی هستند. لذا به جهت ارتقا سئو سایت مشهد خود حتما در شبکه های اجتماعی لینک ورود به وب سایت را قرار دهید و از وب سایت های دیگر بک لینک دریافت کنید.

هاست و سرور

هاست و سرور از جمله مهم‌ترین عوامل تعیین کننده سئو سایت مشهد شما است، لذا در انتخاب شرکت های سرویس دهنده دقت نمایید. اگر هاستی ضعیف باشد مطالب شما با سرعت ایندکس نمی‌شود و همچنین مخاطبین برای بالا آمدن وب سایت شما صبر نمی‌کنند و فرصت شما به راحتی با یک انتخاب نادرست از بین خواهد رفت و بسیاری از امتیاز ها را از دست خواهید داد.

انواع روش های سئو

انواع روش های سئو

طراحی وب سایت‌ها اولین گام به منظور ورود به دنیای بزرگ اینترنت است. اما باید توجه داشت که عدم نمایش وب سایت به مخاطبین سودی را در بر نخواهد داشت. بنابراین از راه‌های جذب مخاطب استفاده از انواع روش‌های سئو سایت مشهد با تولید محتوا جذاب است. از جمله اقداماتی که در جهت تولید محتوا مفید بکار برده می‌شود داشتن استراتژی تولید محتوا برنامه‌ریزی شده و منظم، و استفاده از انواع روش‌های تولید محتوا است.

به دست آوردن امتیاز از موتور جست‌وجو بیان‌گر دستیابی به موقعیت عالی در نتیجه سرچ مخاطبین بوده که در نهایت اگر نتیجه سرچ در موقعیت اول تا سوم در صفحه اول باشد بهترین موقعیت است. نتایج مطالعات پژوهشگران نشان داده است که مخاطبین بیشترین اعتماد را به سه نتیجه اول داشته و به‌طور کلی با ارزیابی سه نتیجه به اهداف خود دست می‌یابند و افراد بسیار کمی به صفحه دوم برای پیدا کردن موضوع مد نظر خود مراجعه می‌کنند.

دسته بندی انواع روش‌های سئو

به طور کلی روش سئو سایت مشهد را به دسته سئو داخلی و خارجی، و یا کلاه سفید و سیاه تقسیم می کنند. دسته سئو خارجی و داخلی که پیش از این به آنها پرداخته شد و در این بخش به مقایسه روش های سئو کلاه سیاه و سفید خواهیم پرداخت.

کلاه سفید

سئو کلاه سفید سایت در مشهد

روش کلاه سفید بهترین و اصولی‌ترین روش شناخته شده است. در روش کلاه سفید، گوگل به همه اعمال به‌طور تضمینی به آن امتیاز می‌دهد. استفاده از روش کلاه سفید جهت به دست آوردن امتیاز از گوگل در صورتیکه که با الگوریتم‌های موتور جست‌وجو و اصول روش‌های سئو سایت مشهد به درستی بکار رود هرگز توسط ربات‌های گوگل جریمه نخواهد شد. اعمالی که به عنوان سئو کلاه سفید شناخته می‌شود می‌توان به تولید محتوا به صورت متنی-تصویری، تحقیق کلمات کلیدی و شیوه به کار بردن در متن، بک لینک داخلی و خارجی، کاربرد پروموشن مختلف و موثر و…. اشاره کرد.

سئو کلاه خاکستری

در این روش از تکنیک‌های روش کلاه سفید استفاده می‌شود تنها تفاوت آن این است که روش‌هایی به جهت فریب دادن ربات‌های گوگل برای افزایش سرعت نتیجه‌گیری استفاده می‌شود. هنگام استفاده از این روش باید به این نکته توجه داشت که تکنیک بکار رفته در نتیجه ارتقا ربات‌های گوگل ممکن است به راحتی از دست برود که در نهایت باعث پایین آمدن در موقعیت وب سایت خواهد شد.

بکاربردن حساب‌های کاربری جعلی در شبکه‌های اجتماعی در راستای بالابردن میزان تاثیر بک لینک‌های داخلی و خارجی و استفاده از دامین منقضی شده مرتبط از جمله تکنیک‌های کلاه خاکستری هستند اما این تکنیک‌ها صرفا جهت آگاهی است و بکار بردن آن هیچگاه توصیه نمی‌شود.

روش کلاه سیاه

این روش نقطه مقابل روش کلاه سفید است بدین معنا که کسب امتیاز توسط صاحبین وب سایت با استفاده از تکنیک‌هایی که خلاف قوانین موتور جست و جوی گوگل است به رضایت مخاطبین توجهی نمی‌شود. استفاده از سئو سایت مشهد کلاه سیاه هیچ عنوان پیشنهاد نمی‎‌شود به دلیل اینکه گوگل توسط رباتهای خود متوجه این روش شده و وب سایت حالت پنالتی و برگشت به حالت قبل سخت و غیرممکن خواهد بود.

الگوریتم مرغ مگس‌خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار | سئو سایت مشهد

در خصوص بهبود عملکرد موتور جست‌وجو، گوگل در طول تاریخ 23 ساله خود بروز رسانی‌های بسیار زیادی با هدف ایجاد تجربه کاربری بهتر عرضه کرده است. اگر رقبای شما از به ‌روزرسانی‌های گوگل اطلاعی نداشته باشد استراتژی‌های سئو سایت مشهد آنها مؤثر نخواهد بود. در صورتی می‌توانید از وب‌ سایت‌ های دیگر برتری داشته باشید که از آخرین آپدیت‌های گوگل باخبر باشید. از آپدیت‌های جدید و قابل‌توجه گوگل می‌توان به الگوریتم مرغ مگس‌خوار اشاره کرد که در ادامه به ارزیابی این الگوریتم و اثرات آن بر سئو سایت مشهد خواهیم پرداخت. در این مقاله به چگونگی تأثیرات الگوریتم مرغ مگس‌خوار بر سئو سایت خواهیم پرداخت.

معرفی الگوریتم مرغ مگس‌خوار

در 26 سپتامبر سال 2013 گوگل یکی از مهم‌ترین آپدیت‌های خود را منتشر کرد و الگوریتم مرغ مگس‌خوار نام‌گذاری شد که این الگوریتم تغییری بزرگ در الگوریتم کلی جست‌وجوی گوگل بود. شاید برای شما نحوه کار با این تغییر بزرگ جذاب باشد که در قسمت‌های بعدی به آن اشاره‌ای خواهیم داشت.

هدف طراحی الگوریتم مرغ مگس‌خوار در گوگل

به‌طور خلاصه اگر بخواهیم موضوع بنیادی مرغ مگس‌خوار را در دو کلمه ذکر کرد آن دو کلمه “هدف جست‌وجو” خواهد بود چرا که پیش‌فرض الگوریتم مرغ مگس‌خوار این است که کاربران در هر جست‌وجویی که انجام می‌دهند هدف‌های متفاوتی را در سئو سایت مشهد دنبال کنند. جست‌وجوی اطلاعاتی، جست‌وجوی پیمایشی، جست‌وجوی تجاری و جست‌وجوی تبلیغاتی از انواع اصلی هدف‌های جست‌وجو می‌باشد اما قابل‌ ذکر است تنها به این 4 هدف محدود نشده و اهداف جست‌وجو گستره وسیعی دارند. قبل از اجرای الگوریتم مرغ مگس‌خوار، گوگل برای انتخاب این‌که کدام وب‌سایت‌ها را در صدر نتایج نشان دهد حتی اگر با هدف جست‌وجوی کاربر مطابقت نداشت، صفحه ‌نمایش نتایج موتورهای جست‌وجو تنها به کلمات کلیدی استناد خواهد کرد.

نحوه کار الگوریتم مرغ مگس‌خوار

تاثیر مرغ مگس خوار بر سئو سایت

در ابتدا گوگل جست‌وجوی معنایی را به الگوریتم مرغ مگس‌خوار وارد کرد به این معنا که در هنگام پیدا کردن نتیجه مورد نظر، حیطه مورد جست‌وجوی کاربر را در نظر گرفت. نحوه کار این الگوریتم بدین‌ صورت است که از مترادف‌ها و موضوعات مرتبط جهت نمایش جست‌وجوی خود استفاده می‌کند. در هنگام جست‌وجو اطلاعاتی در سمت راست صفحه نتایج نشان داده می‌شود که به آن گراف دانش می­گویند. زمانی که کاربران بخواهند در کوتاه‌ترین زمان به اطلاعات موردنظر خود دست یابند از گراف دانش استفاده می‌کنند.

به‌ عنوان ‌مثال اگر شما نام شرکتی را جست‌وجو کنید گراف دانشی از آن شرکت که شامل شماره تلفن امور مشتریان و لینک پروفایل شبکه‌های مجازی آن را نمایش خواهد داد. با نمایش گراف دانش سبب شد نیازی به مشاهده لینک نباشد چرا که محتوای گراف دانش و هدف جست‌وجو کاربر توسط گوگل تغییر داده می‌شود و تلاش کاربر را برای پیداکردن اطلاعات موردنیاز سئو سایت مشهد را کاهش می‌دهد.

تأثیر الگوریتم مرغ مگس‌خوار بر سئو سایت مشهد

گراف دانش الگوریتم مرغ مگس‌خوار این قابلیت را دارد که کاربر بدون ترک صفحه نتایج اطلاعات را در اختیار آن‌ها قرار دهد این به این معناست که اگر وب سایتی به رتبه یک در رتبه‌بندی موتور جست‌وجو دست یافت، کاربران برای یافتن اطلاعات موردنیاز خود نیازی نیست به آن مراجعه کنند که این قابلیت، عصبانیت بعضی از مالکان وب‌سایت‌ها را سبب شد.

برخلاف تصور افراد، الگوریتم مرغ مگس‌خوار گوگل تأثیر قابل‌توجهی بر رتبه ‌بندی سئو سایت مشهد ندارد. بهبود تجربه کاربر در جهت مثبت زمینه‌ای بود که این الگوریتم به‌طور چشمگیری آن را تغییر داد.

یکی از قوانین طلایی سئو سایت مشهد که پیش از ارائه دادن الگوریتم مرغ مگس‌خوار و پس از آپدیت همچنان به قوت خود باقی ماند ایجاد محتوایی منحصربه‌فرد و ارزشمند بود. یعنی تولید محتوا بسته به موضوع آن باید به بهترین شکل ارائه شود. از دیگر قوانین طلایی سئو که الگوریتم مرغ مگس‌خوار آن را تائید می‌کند این است که کاربر جهت بالا بردن سایت خود فقط نمی‌تواند روی کلمات کلیدی حساب باز کند باید محتوایی تولید کند که اولاً جذاب و ثانیاً اطلاعات را شکلی قابل‌فهم ارائه دهد.

 

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

اطلاعات تماس

09155250442

دفتر مرکزی: مشهد، دانشگاه فردوسی مشهد، انتهای خیابان لرزه نگاری، مرکز توسعه و تعاون استان خراسان رضوی

دفتر فنی: مشهد، بلوار کوثر، میدان پژوهش، کارخانه نوآوری مشهد

درخواست مشاوره

2 + 8 =

× از اتود بپرس!