// Closable Accordion // End Closable Accordion

تولید محتوا مشهد

تولید محتوا استراتژیی است که نیازمند دانشی هماهنگ از  SEO، طراحی، داده کاوی، ارتباطات و به خصوص خلاقیت است. دستیابی به تعادل در این اجزا ناممکن است، مگر این‌که تیمی هماهنگ را برای بازاریابی محتوایی اختصاص دهید. خدمات تولید محتوا در مشهد اتود به شما کمک می‌کند تا به اهداف کسب‌وکار خود برسید، چه به دنبال ایجاد کردن سرنخ‌های فروش و چه به دنبال ایجاد آگاهی از برند باشید. تمرکز ما در استراتژی تولید محتوا مشهد بر آماده‌سازی و ترویج محتوایی است که ارزشمند و براساس نیاز مخاطبان کسب و کارهای این شهر باشد. ما در این مسیر همراه شما خواهیم بود.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

مزایای تولید محتوا

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

ایجاد آگاهی از برند

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

افزایش فروش

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

جذب بازدید کننده

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

ایجاد اعتماد

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

کم هزینه اما پر بازده

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

بهتر شدن وضعیت سئو

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

 

خدمات تولید محتوا اتود

با توجه به استقرار متخصصان تولید محتوا مشهد اتود در مهمترین مراکز علمی مشهد (دانشگاه فردوسی مشهد و کارخانه نوآوری مشهد)، تیم ما قادر است استراتژی و کمپین محتوایی پر بازده‌ای را برای وب ‌سایت شما پیاده‌­سازی کند.

  • vمشاوره رایگان به مشتریان
  • شبکه مترجمین مسلط به سه زبان انگلیسی، عربی، روسی
  • نگارش براساس اصول سئو
  • lتیم حرفه ای نویسندگان
  • Uبازخوانی توسط تیم ویراستار
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

 

چرا محتوا مهم است

تولید محتوا مشهد فواید بسیاری برای کسب و کارهای مستقر در این شهر دارد که مهم‌تر از همه آنها به صاحبان بنگاه ­های اقتصادی فرصتی برای ساختن یک برند و اعتبار بخشیدن به آن را می‌دهد. برخلاف گذشته که لازم بود از فروشنده‌های خبره برای تبلیغ محصولات خود استفاده کنید، امروزه استفاده از محتوای اعتماد­ساز و پربار موجب فروش بهتر می‌شود. سایر مزایای استفاده تولید محتوای را می‌توان در این موارد خلاصه کرد:

بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو

مهم‌ترین معیار سنجش گوگل برای نمایش صفحات یک سایت در صدر نتایج جستجو خود، تولید و انتشار محتوای یونیک و ارزشمند، با رعایت اصول نگارشی است. مطالبی که بر مبنای ترجمه، تالیف و یا با دانش فردی و تحقیق تولید شده باشد؛ و از همه مهم‌تر بتواند علاقه مخاطب واقعی را به خود جلب کند.

جذب مشتریان بلقوه

به شرطی آنکه به شکل تخصصی اقدام به تولید محتوا کنید، به مرور زمان وب‌سایت شما به‌ عنوان یک سایت مرجع توسط مخاطبین دنبال می‌شود. برای مثال اگر در حوزه فروش آهن آلات فعالیت می‌کنید، تولید محتوای متنی سئو شده، وب‌سایت شما را به‌عنوان مرجع فروش آهن آلات معرفی می‌کند که در نتیجه آن مشتری و فروش بیشتری در بستر اینترنت خواهید داشت.

به عنوان یک سایت مرجع شناخته می شوید

به شرطی آنکه به شکل تخصصی اقدام به تولید محتوا مشهد کنید، به مرور زمان وب‌سایت شما به‌ عنوان یک سایت مرجع توسط مخاطبین دنبال می‌شود. برای مثال اگر در حوزه فروش آهن آلات فعالیت می‌کنید، تولید محتوای متنی سئو شده، وب‌سایت شما را به‌عنوان مرجع فروش آهن آلات معرفی می‌کند که در نتیجه آن مشتری و فروش بیشتری در بستر اینترنت خواهید داشت.

انواع محتوا

محتوای ویدئویی

بهترین و تاثیرگذارترین محتوا به منظور اعتمادسازی مخاطب، تولید محتوا ویدئویی است که سریعتر و بهتر با کاربران ارتباط برقرار می­کند. تیم فیلم­سازی اتود با تجهیزات و خلاقیت خود انواع تیزرها و محتواهای ویدئویی سازگار با کسب و کار شما آماده می­کند.

پادکست

امروزه که کاربران کمتر اقدام به مطالعه می­کنند، پادکست یا محتوا صوتی یکی از بهترین گزینه برای ارائه مفاهیم به مخاطبان است. تیم تولید محتوا مشهد اتود تلاش دارد با در نظر گرفتن مخاطبان پرمشغله فضای مجازی که فرصتی برای مطالعه ندارند، محتوا صوتی ارزشمند و تاثیرگذار گردآوری کند.

محتوا وبلاگ

پست بلاگ این امکان را برای کسب و کار ها فراهم کرده تا داستان برند، دیدگاه‌ها و نظرات خود را منتشر کرده و با مخاطبان خود در تعامل باشند. تیم اتود تلاش می کند تا وبلاگ شما را به مرجع محتوایی صنعت شما تبدیل کند تا به مخاطبان نشان دهد که در کسب و کار خود متخصص هستید.

محتوا تصویری

ما در عصر بازاریابی محتوا بصری زندگی می کنیم چرا که بالغ بر 90 درصد از اطلاعات وارد شده در مغز بصری هستند. تیم طراحی اتود با تکیه بر ایده پردازی، محتوا تصویری مخاطبان شما در وب سایت و شبکه های اجتماعی را آماده خواهد کرد.

 

چرا باید تولید محتوا را جدی گرفت ؟

امروزه جذب مخاطب بر پایه محتوا بنا شده ‌است. به همین دلیل هر وب ­سایتی برای بهبود عملکرد و افزایش رتبه‌اش در موتورهای جست‌وجو به تولید محتوا نیاز دارد. به همین دلیل محتوا نویسان و بلاگ نویسان باتجربه براساس استانداردهای سئو، تکنیک‌هایی را با توجه به کلمات کلیدی پر مخاطب در موتور های پیاده می ­کنند تا به صفحه اول گوگل در کلمه کلیدی هدف خود برسند. تولید محتوا مشهد اصولی طبق برنامه و تقویم محتوایی دقیقا همان چیزی است که شما را به یکی از قطب های اصلی کسب و کارتان تبدیل خواهد کرد و رفته رفته گوگل راه را برای سایت شما باز خواهد کرد.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
1.تولید محتوا و بازاریابی محتوایی چه فایده ای برای کسب و کار من دارد ؟

اگر صاحب یک کسب وکار آنلاین هستید، پس مهمترین هدف شما باید افزایش رتبه وب سایتتان در صفحات گوگل باشد. به یاد داشته باشید هیچگاه به صفحه اول گوگل نخواهید رسید مگر با تولید محتوا منحصر به فرد و با کیفیت.طبق یک نظرسنجی از متخصصان بازاریابی که توسط موسسه Zazzle Media صورت گرفته، نشان می دهد که 80 درصد از این متخصصان معتقدند بازاریابی محتوایی تاثیر بسیار زیادی بر برندینگ یک کسب و کار می گذارد.همچنین تولید محتوا با کیفیت با ایجاد احساسات مثبت نسبت به برند شما در کاربران، آن ها را تبدیل به یک مشتری دائمی کسب و کار می کند.

2.تولید محتوا چه ارتباطی با بهینه سازی و سئو وب سایت دارد؟

تولید محتوا موتور محرکه و پیشفرض سئو وب سایت به شمار می رود. چرا که موتور جستجوگر گوگل بین محتوا های می گردد و کاربران را به پاسخ های خود می رساند. حال محتوایی که براساس تحقیق کلمات کلیدی، تحلیل محتوای رقبا و با رعایت الگوریتم های گوگل تولید شده باشد، محتوا سئو شده نام می گیرد.به همین دلیل به شدت توصیه می شود، پروژه های تولید محتوای خود را به آژانس های دیجیتال مارکتیگ بسپارید تا علاوه بر رعایت اصول بازاریابی محتوایی، اصول و نکات محتوا سئو شده را رعایت کنند. شرکت های ارائه دهنده خدمات تولید محتوا در مشهد ، معمولا نمی توانند اصول سئو را رعایت کنند.

3.محتوا استاندارد با چند کلمه باشد ؟

از نظر کارشناسان تولید محتوا اتود، با توجه به استانداردهای جدید گوگل، خریداری محتوا براساس تعداد کلمات کاری بیهوده ای است. در واقع صاحبان کسب و کارهای با سفارش محتوا براساس کلمه کیفیت را فدای کمیت خواهند کرد. در یک کلام محتوا باید رقابتی باشد چه از نظر کمیت و چه از نظر کیفیت. این رقیبان شما هستند که کم و کیف محتوا شما را تعیین می کنند نه قراردادهایی که بدون آنالیز رقبا از پیش تعیین شده.

4.اتود علاوه بر زبان فارسی، به چه زبانی هایی تولید محتوا تولید می کند ؟

استقرار تیم تولید محتوا مشهد اتود در دانشگاه فردوسی و کارخانه نوآوری مشهد، باعث شده است که به مترجمان با کیفیت انگلیسی و عربی دسترسی داشته باشد.

5.هزینه تولید محتوا چقدر است ؟

در ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که محتوا یک کالای ثابت نیست که بتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد. مقوله هایی مانند زبان نگارش، میزان مطالعه و تحقیق پیش از تولید، میزان تخصصی بودن موضوع، رعایت اصول سئو، درخواست بارگذاری و … بر قیمت تمام شده خدمات تولید محتوا تاثیرگذار است. برای کسب اطلاع از قیمت خدمات تولید محتوا مشهد اتود به راحتی می توانید با تماس به شماره 09155250442 با کارشناسان اتود در تماس باشید و با ارائه توضیحات مختصری در مورد کسب و کار خود، از هزینه خدمات تولید محتوا اتود مطلع شوید.

6.چگونه به اتود سفارش تولید محتوا دهم ؟

شما به راحتی می توانید با تماس به شماره 09155250442 با کارشناسان اتود در تماس باشید و ضمن دریافت مشاوره رایگان، از خدمات تولید محتوا در مشهد اتود برخوردار شوید.

توضیحات تکمیلی

استراتژی تولید محتوا

استراتژی تولید محتوا مشهد به معنی تدوین نقشه راه در شروع کار برای کسب و کارهای مستقر در این شهر است. قبل از آغاز تولید محتوا باید اهدافی که قصد رسیدن به آنها را داریم به درستی تعریف کنیم. این اهداف متفاوت هستند؛ گاهی به دنبال اهداف کوتاه مدت پروژه ای هستیم که در کوتاه ترین زمان ممکن اهداف را محقق کنیم و گاه به دنبال اهداف بلند مدت استراتژیک هستیم تا به سود حداکثری و ابزار دائمی کسب درآمد برسیم. برای رسیدن به هر کدام از این اهداف نیاز به نقشه راه و یا استراتژی تولید محتوا داریم با با صرف وقت و هزینه بهینه به اهداف خود برسیم.

تدوین نقشه راه مراحل مختلف و تخصصی دارد که عموما توسط کارشناسان تولید محتوا و سئو وب سایت تدوین می شود. از جمله این مراحل می توان به مراحل زیر اشاره کرد؛

تعیین هدف انجام ماموریت

تعیین هدف در تولید محتوا در مشهد | تیم تولید محتوا اتود

مرحله اول، تعیین هدف است که به تمام مراحل بعدی جهت می دهد که در هر پلتفرم بازاریابی اینترنتی این مرحله شرایط و قواعد متفاوتی دارد. به عنوان مثال در وب سایت شما باید براساس کلیدواژه های محبوب کاربران در کسب و کار خود هدف گذاری کنید. یافتن کلیدواژه های مناسب و چگونگی تدوین نقشه راه براساس آنها کار متخصصان دیجیتال مارکتینگ است تا حداکثر بهره وری را برای کسب و کار شما به ارمغان آورد.

بررسی رقبا

آنالیز رقبا از دو جهت برای تدوین استراتژی تولید محتوا مشهد حیاتی است. اول آنکه با حجم کاری و موانعی که برای رسیدن به اهداف خود با آن روبه رو هستید را به دست خواهید آورد. دوم می توانید از ایده های کابردی آنها برای کسب و کار خود ایده جدید بگیرید. به عنوان مثال ایده تشکیل وب سایت فروشگاهی اینترنتی دی جی کالا از آمازون ایده گرفته است.

پرسونای مخاطب

پروسنا یا الگوی رفتاری مخاطب به شما کمک می کند که نیازها و اهداف مخاطب خود را به درستی تحلیل کرده و از دل سرد شدن آنها نسبت به خود جلوگیری کنید، در نتیجه محتوا کارآمدتری تولید کنید. برای رسیدن به این هدف، شما می توانید از ابزارهای مختلفی از جمله ارسال ایمیل یا پیامک های جذاب و غیر تبلیغاتی و سیستم های تشویق – به عنوان مثال تخفیف در قبال مشارکت آنها – استفاده کنید.

تعیین بودجه

در مقوله تولید محتوا مشهد باید نگاه بلند مدت و سرمایه ای داشته باشید. بنابراین توصیه می شود ابتدا مبلغی را به عنوان سرمایه اولیه در نظر بگیرید و پس از مشاوره با متخصصین دیجیتال مارکتینگ کار خود آغاز کنید. و با برنامه ریزی دقیق تامین هزینه مراحل بعدی را از درآمد حاصل پرداخت کنید.

چرخه عمر تولید محتوا مشهد

هر محتوا با توجه به نوع و پلتفرم انتشار عمر مخصوص به خود را دارد. اگر بتوانیم چرخه عمر محتوا خود را در مرحله استراتژی تولید محتوا به درستی تعیین کنیم، می توانیم مقدار صحیح سرمایه گذاری اولیه، تخصص های مورد نیاز تیم تولید محتوا مشهد را تعیین کنیم. با درک درست این مقوله متوجه خواهید شد که چه نوع محتوایی را نیاز دارید، چه محتوایی بازنشر و یا حذف خواهد شد.

مستند سازی

مستند سازی مراحل تولید محتوا

براساس نظرسنجی های صورت گرفته بیش از 60 درصد از کسب و کارهایی که در حوزه تولید محتوا فعالیت می کنند برنامه مستند از استراتژی خود ندارند و بدیهی است که نسبت که کسب و کارهایی که برنامه مدون و دقیق دارند، موفقیت کمتری به دست خواهند آورد. توصیه می شود حتما در این مرحله از تقویم های برنامه ریزی استفاده کنید و نقشه راه خود را دقیق درون تقویم پیاده کنید.

تولید محتوا B2B

تولید محتوا B2B | دپارتمان تولید محتوا مشهد اتود

بازاریابی محتوایی و یا تولید محتوا B2B (Business to Business Marketing) به شما فرصت می دهد تا با تجارت های کوچک و بزرگ آشنا شوید و از با استفاده از پتانسیل آنها رشد و فروش خود را گسترش دهید. در این نوع بازاریابی سازمان ها و کسب و کارها مختلف مانند حلقه های زنجیر در کنار هم قرار می گیرند و هر کدام ارزشی به محصول اضافه می کنند تا در قالب محصول نهایی به دست مصرف کننده برسد. عموم کسب و کارهای سنتی از این روش بازاریابی غافل بوده اند و تنها به فروش و ارائه خدمات خود به مصرف کننده نهایی فکر می کنند، در حالیکه تجارت خود را در یک دایره کوچک محدود کرده و اجازه ورود به تجارت های دیگر را از خود سلب می کنند.

کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود در جلسات مشاوره ای خود تمامی کسب و کارها را به سرمایه گذاری و توجه به این بخش دعوت می کنند. حتی کسب و کارهای کوچک و محلی هم می توانند با استفاده از تولید محتوا مشهد B2B فضای جدید برای رشد خود ایجاد کنند. اما به خاطر داشته باشید که در این روش از بازاریابی نسبت به فروش مستقیم به مصرف کننده نهایی، تبلیغات بسیار سخت تر است. چرا که راه های ارتباطی شما محدودتر می شوند و این کیفیت شما است که باعث افزایش فروش شما می شود. در ادامه به چند راهکار ساده و کم هزینه برای موفقیت کسب و کارها در این مسیر اشاره خواهیم کرد.

طراحی وب سایت

افزایش فروش با خدمت طراحی وب سایت در مشهد

اولین گام به منظور دیده شدن در فضای مجازی، طراحی یک وب سایت حرفه ای و رسپانسیو است. با توجه گسترش فراوان کاربران اینترنتی سفارش طراحی وب سایت در لیست اولویت های هر کسب و کاری قرار گرفته است. با بیان داستان و تاریخچه برند خود در قالب تولید محتوا مشهد ، می توانید اعتماد سایر کسب و کارها را به خود جلب کنید.

سئو وب سایت

امروزه تمامی برندها تلاش می کنند در کلمات کلیدی کسب و کار خود در موتور جستجو گوگل، جایگاه بهتری را کسب و کنند. چرا که علاوه بر فروش بیشتر محصولات، به شدت در افزایش آگاهی و برندسازی آن ها تاثیرگذار است. پس سعی کنید در کلمات کلیدی کسب و کار خود حداقل در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید.

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی علاوه بر کمک به سئو و بهینه سازی وب سایت شما، کسب و کار شما را به سایر کسب و کارها معرفی می کند. علاوه بر این تولید محتوا مشهد تخصصی در شغل خود، شما به عنوان یک مرجع علمی با تسلط در حوزه کسب و کار خود، شناخته خواهید شد.

رسانه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی این امکان را برای شما فراهم می کنند که با هزینه کم فرآیند برندسازی خود را خارج از زمان های کاری ادامه دهید. اما توجه داشته باشید، که شما باید متناسب با رسانه مورد نظر، تولید محتوا مشهد را انجام دهید. به عنوان مثال تولید محتوا متنی در اینستاگرام بازخورد مناسبی ندارد در عوض محتوا ویدئویی در این حوزه معجزه می کنند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

اطلاعات تماس

09155250442

دفتر مرکزی: مشهد، دانشگاه فردوسی مشهد، انتهای خیابان لرزه نگاری، مرکز توسعه و تعاون استان خراسان رضوی

دفتر فنی: مشهد، بلوار کوثر، میدان پژوهش، کارخانه نوآوری مشهد

درخواست مشاوره

11 + 2 =