تولید محتوا مشهد

تولید محتوا استراتژیی است که نیازمند دانشی هماهنگ از  SEO، طراحی، داده کاوی، ارتباطات و به خصوص خلاقیت است. دستیابی به تعادل در این اجزا ناممکن است، مگر این‌که تیمی هماهنگ را برای بازاریابی محتوایی اختصاص دهید. خدمات تولید محتوا در مشهد اتود به شما کمک می‌کند تا به اهداف کسب‌وکار خود برسید، چه به دنبال ایجاد کردن سرنخ‌های فروش و چه به دنبال ایجاد آگاهی از برند باشید. تمرکز ما در استراتژی تولید محتوا مشهد بر آماده‌سازی و ترویج محتوایی است که ارزشمند و براساس نیاز مخاطبان کسب و کارهای این شهر باشد. ما در این مسیر همراه شما خواهیم بود.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

مزایای تولید محتوا

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

ایجاد آگاهی از برند

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

افزایش فروش

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

جذب بازدید کننده

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

ایجاد اعتماد

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

کم هزینه اما پر بازده

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

بهتر شدن وضعیت سئو

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

 

خدمات تولید محتوا اتود

با توجه به استقرار متخصصان تولید محتوا مشهد اتود در مهمترین مراکز علمی مشهد (دانشگاه فردوسی مشهد و کارخانه نوآوری مشهد)، تیم ما قادر است استراتژی و کمپین محتوایی پر بازده‌ای را برای وب ‌سایت شما پیاده‌­سازی کند.

  • Pمشاوره رایگان به مشتریان
  • Pشبکه مترجمین مسلط به سه زبان انگلیسی، عربی، روسی
  • Pنگارش براساس اصول سئو
  • Pتیم حرفه ای نویسندگان
  • Pبازخوانی توسط تیم ویراستار
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

 

چرا محتوا مهم است

تولید محتوا مشهد فواید بسیاری برای کسب و کارهای مستقر در این شهر دارد که مهم‌تر از همه آنها به صاحبان بنگاه ­های اقتصادی فرصتی برای ساختن یک برند و اعتبار بخشیدن به آن را می‌دهد. برخلاف گذشته که لازم بود از فروشنده‌های خبره برای تبلیغ محصولات خود استفاده کنید، امروزه استفاده از محتوای اعتماد­ساز و پربار موجب فروش بهتر می‌شود. سایر مزایای استفاده تولید محتوای را می‌توان در این موارد خلاصه کرد:

بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو

مهم‌ترین معیار سنجش گوگل برای نمایش صفحات یک سایت در صدر نتایج جستجو خود، تولید و انتشار محتوای یونیک و ارزشمند، با رعایت اصول نگارشی است. مطالبی که بر مبنای ترجمه، تالیف و یا با دانش فردی و تحقیق تولید شده باشد؛ و از همه مهم‌تر بتواند علاقه مخاطب واقعی را به خود جلب کند.

جذب مشتریان بلقوه

به شرطی آنکه به شکل تخصصی اقدام به تولید محتوا کنید، به مرور زمان وب‌سایت شما به‌ عنوان یک سایت مرجع توسط مخاطبین دنبال می‌شود. برای مثال اگر در حوزه فروش آهن آلات فعالیت می‌کنید، تولید محتوای متنی سئو شده، وب‌سایت شما را به‌عنوان مرجع فروش آهن آلات معرفی می‌کند که در نتیجه آن مشتری و فروش بیشتری در بستر اینترنت خواهید داشت.

به عنوان یک سایت مرجع شناخته می شوید

به شرطی آنکه به شکل تخصصی اقدام به تولید محتوا مشهد کنید، به مرور زمان وب‌سایت شما به‌ عنوان یک سایت مرجع توسط مخاطبین دنبال می‌شود. برای مثال اگر در حوزه فروش آهن آلات فعالیت می‌کنید، تولید محتوای متنی سئو شده، وب‌سایت شما را به‌عنوان مرجع فروش آهن آلات معرفی می‌کند که در نتیجه آن مشتری و فروش بیشتری در بستر اینترنت خواهید داشت.

انواع محتوا

محتوای ویدئویی

بهترین و تاثیرگذارترین محتوا به منظور اعتمادسازی مخاطب، تولید محتوا ویدئویی است که سریعتر و بهتر با کاربران ارتباط برقرار می­کند. تیم فیلم­سازی اتود با تجهیزات و خلاقیت خود انواع تیزرها و محتواهای ویدئویی سازگار با کسب و کار شما آماده می­کند.

پادکست

امروزه که کاربران کمتر اقدام به مطالعه می­کنند، پادکست یا محتوا صوتی یکی از بهترین گزینه برای ارائه مفاهیم به مخاطبان است. تیم تولید محتوا مشهد اتود تلاش دارد با در نظر گرفتن مخاطبان پرمشغله فضای مجازی که فرصتی برای مطالعه ندارند، محتوا صوتی ارزشمند و تاثیرگذار گردآوری کند.

محتوا وبلاگ

پست بلاگ این امکان را برای کسب و کار ها فراهم کرده تا داستان برند، دیدگاه‌ها و نظرات خود را منتشر کرده و با مخاطبان خود در تعامل باشند. تیم اتود تلاش می کند تا وبلاگ شما را به مرجع محتوایی صنعت شما تبدیل کند تا به مخاطبان نشان دهد که در کسب و کار خود متخصص هستید.

محتوا تصویری

ما در عصر بازاریابی محتوا بصری زندگی می کنیم چرا که بالغ بر 90 درصد از اطلاعات وارد شده در مغز بصری هستند. تیم طراحی اتود با تکیه بر ایده پردازی، محتوا تصویری مخاطبان شما در وب سایت و شبکه های اجتماعی را آماده خواهد کرد.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

 

چرا باید تولید محتوا را جدی گرفت ؟

امروزه جذب مخاطب بر پایه محتوا بنا شده ‌است. به همین دلیل هر وب ­سایتی برای بهبود عملکرد و افزایش رتبه‌اش در موتورهای جست‌وجو به تولید محتوا نیاز دارد. به همین دلیل محتوا نویسان و بلاگ نویسان باتجربه براساس استانداردهای سئو، تکنیک‌هایی را با توجه به کلمات کلیدی پر مخاطب در موتور های پیاده می ­کنند تا به صفحه اول گوگل در کلمه کلیدی هدف خود برسند. تولید محتوا مشهد اصولی طبق برنامه و تقویم محتوایی دقیقا همان چیزی است که شما را به یکی از قطب های اصلی کسب و کارتان تبدیل خواهد کرد و رفته رفته گوگل راه را برای سایت شما باز خواهد کرد.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
1.تولید محتوا و بازاریابی محتوایی چه فایده ای برای کسب و کار من دارد ؟

اگر صاحب یک کسب وکار آنلاین هستید، پس مهمترین هدف شما باید افزایش رتبه وب سایتتان در صفحات گوگل باشد. به یاد داشته باشید هیچگاه به صفحه اول گوگل نخواهید رسید مگر با تولید محتوا منحصر به فرد و با کیفیت.طبق یک نظرسنجی از متخصصان بازاریابی که توسط موسسه Zazzle Media صورت گرفته، نشان می دهد که 80 درصد از این متخصصان معتقدند بازاریابی محتوایی تاثیر بسیار زیادی بر برندینگ یک کسب و کار می گذارد.همچنین تولید محتوا با کیفیت با ایجاد احساسات مثبت نسبت به برند شما در کاربران، آن ها را تبدیل به یک مشتری دائمی کسب و کار می کند.

2.تولید محتوا چه ارتباطی با بهینه سازی و سئو وب سایت دارد؟

تولید محتوا موتور محرکه و پیشفرض سئو وب سایت به شمار می رود. چرا که موتور جستجوگر گوگل بین محتوا های می گردد و کاربران را به پاسخ های خود می رساند. حال محتوایی که براساس تحقیق کلمات کلیدی، تحلیل محتوای رقبا و با رعایت الگوریتم های گوگل تولید شده باشد، محتوا سئو شده نام می گیرد.به همین دلیل به شدت توصیه می شود، پروژه های تولید محتوای خود را به آژانس های دیجیتال مارکتیگ بسپارید تا علاوه بر رعایت اصول بازاریابی محتوایی، اصول و نکات محتوا سئو شده را رعایت کنند. شرکت های ارائه دهنده خدمات تولید محتوا در مشهد ، معمولا نمی توانند اصول سئو را رعایت کنند.

3.محتوا استاندارد با چند کلمه باشد ؟

از نظر کارشناسان تولید محتوا اتود، با توجه به استانداردهای جدید گوگل، خریداری محتوا براساس تعداد کلمات کاری بیهوده ای است. در واقع صاحبان کسب و کارهای با سفارش محتوا براساس کلمه کیفیت را فدای کمیت خواهند کرد. در یک کلام محتوا باید رقابتی باشد چه از نظر کمیت و چه از نظر کیفیت. این رقیبان شما هستند که کم و کیف محتوا شما را تعیین می کنند نه قراردادهایی که بدون آنالیز رقبا از پیش تعیین شده.

4.اتود علاوه بر زبان فارسی، به چه زبانی هایی تولید محتوا تولید می کند ؟

استقرار تیم تولید محتوا مشهد اتود در دانشگاه فردوسی و کارخانه نوآوری مشهد، باعث شده است که به مترجمان با کیفیت انگلیسی و عربی دسترسی داشته باشد.

5.هزینه تولید محتوا چقدر است ؟

در ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که محتوا یک کالای ثابت نیست که بتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد. مقوله هایی مانند زبان نگارش، میزان مطالعه و تحقیق پیش از تولید، میزان تخصصی بودن موضوع، رعایت اصول سئو، درخواست بارگذاری و … بر قیمت تمام شده خدمات تولید محتوا تاثیرگذار است. برای کسب اطلاع از قیمت خدمات تولید محتوا مشهد اتود به راحتی می توانید با تماس به شماره 09155250442 با کارشناسان اتود در تماس باشید و با ارائه توضیحات مختصری در مورد کسب و کار خود، از هزینه خدمات تولید محتوا اتود مطلع شوید.

6.چگونه به اتود سفارش تولید محتوا دهم ؟

شما به راحتی می توانید با تماس به شماره 09155250442 با کارشناسان اتود در تماس باشید و ضمن دریافت مشاوره رایگان، از خدمات تولید محتوا در مشهد اتود برخوردار شوید.

توضیحات تکمیلی

استراتژی تولید محتوا

استراتژی تولید محتوا مشهد به معنی تدوین نقشه راه در شروع کار برای کسب و کارهای مستقر در این شهر است. قبل از آغاز تولید محتوا باید اهدافی که قصد رسیدن به آنها را داریم به درستی تعریف کنیم. این اهداف متفاوت هستند؛ گاهی به دنبال اهداف کوتاه مدت پروژه ای هستیم که در کوتاه ترین زمان ممکن اهداف را محقق کنیم و گاه به دنبال اهداف بلند مدت استراتژیک هستیم تا به سود حداکثری و ابزار دائمی کسب درآمد برسیم. برای رسیدن به هر کدام از این اهداف نیاز به نقشه راه و یا استراتژی تولید محتوا داریم با با صرف وقت و هزینه بهینه به اهداف خود برسیم.

تدوین نقشه راه مراحل مختلف و تخصصی دارد که عموما توسط کارشناسان تولید محتوا و سئو وب سایت تدوین می شود. از جمله این مراحل می توان به مراحل زیر اشاره کرد؛

تعیین هدف انجام ماموریت

تعیین هدف در تولید محتوا در مشهد | تیم تولید محتوا اتود

مرحله اول، تعیین هدف است که به تمام مراحل بعدی جهت می دهد که در هر پلتفرم بازاریابی اینترنتی این مرحله شرایط و قواعد متفاوتی دارد. به عنوان مثال در وب سایت شما باید براساس کلیدواژه های محبوب کاربران در کسب و کار خود هدف گذاری کنید. یافتن کلیدواژه های مناسب و چگونگی تدوین نقشه راه براساس آنها کار متخصصان دیجیتال مارکتینگ است تا حداکثر بهره وری را برای کسب و کار شما به ارمغان آورد.

بررسی رقبا

آنالیز رقبا از دو جهت برای تدوین استراتژی تولید محتوا مشهد حیاتی است. اول آنکه با حجم کاری و موانعی که برای رسیدن به اهداف خود با آن روبه رو هستید را به دست خواهید آورد. دوم می توانید از ایده های کابردی آنها برای کسب و کار خود ایده جدید بگیرید. به عنوان مثال ایده تشکیل وب سایت فروشگاهی اینترنتی دی جی کالا از آمازون ایده گرفته است.

پرسونای مخاطب

پروسنا یا الگوی رفتاری مخاطب به شما کمک می کند که نیازها و اهداف مخاطب خود را به درستی تحلیل کرده و از دل سرد شدن آنها نسبت به خود جلوگیری کنید، در نتیجه محتوا کارآمدتری تولید کنید. برای رسیدن به این هدف، شما می توانید از ابزارهای مختلفی از جمله ارسال ایمیل یا پیامک های جذاب و غیر تبلیغاتی و سیستم های تشویق – به عنوان مثال تخفیف در قبال مشارکت آنها – استفاده کنید.

تعیین بودجه

در مقوله تولید محتوا مشهد باید نگاه بلند مدت و سرمایه ای داشته باشید. بنابراین توصیه می شود ابتدا مبلغی را به عنوان سرمایه اولیه در نظر بگیرید و پس از مشاوره با متخصصین دیجیتال مارکتینگ کار خود آغاز کنید. و با برنامه ریزی دقیق تامین هزینه مراحل بعدی را از درآمد حاصل پرداخت کنید.

چرخه عمر تولید محتوا مشهد

هر محتوا با توجه به نوع و پلتفرم انتشار عمر مخصوص به خود را دارد. اگر بتوانیم چرخه عمر محتوا خود را در مرحله استراتژی تولید محتوا به درستی تعیین کنیم، می توانیم مقدار صحیح سرمایه گذاری اولیه، تخصص های مورد نیاز تیم تولید محتوا مشهد را تعیین کنیم. با درک درست این مقوله متوجه خواهید شد که چه نوع محتوایی را نیاز دارید، چه محتوایی بازنشر و یا حذف خواهد شد.

مستند سازی

مستند سازی مراحل تولید محتوا

براساس نظرسنجی های صورت گرفته بیش از 60 درصد از کسب و کارهایی که در حوزه تولید محتوا فعالیت می کنند برنامه مستند از استراتژی خود ندارند و بدیهی است که نسبت که کسب و کارهایی که برنامه مدون و دقیق دارند، موفقیت کمتری به دست خواهند آورد. توصیه می شود حتما در این مرحله از تقویم های برنامه ریزی استفاده کنید و نقشه راه خود را دقیق درون تقویم پیاده کنید.

تولید محتوا B2B

تولید محتوا B2B | دپارتمان تولید محتوا مشهد اتود

بازاریابی محتوایی و یا تولید محتوا B2B (Business to Business Marketing) به شما فرصت می دهد تا با تجارت های کوچک و بزرگ آشنا شوید و از با استفاده از پتانسیل آنها رشد و فروش خود را گسترش دهید. در این نوع بازاریابی سازمان ها و کسب و کارها مختلف مانند حلقه های زنجیر در کنار هم قرار می گیرند و هر کدام ارزشی به محصول اضافه می کنند تا در قالب محصول نهایی به دست مصرف کننده برسد. عموم کسب و کارهای سنتی از این روش بازاریابی غافل بوده اند و تنها به فروش و ارائه خدمات خود به مصرف کننده نهایی فکر می کنند، در حالیکه تجارت خود را در یک دایره کوچک محدود کرده و اجازه ورود به تجارت های دیگر را از خود سلب می کنند.

کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود در جلسات مشاوره ای خود تمامی کسب و کارها را به سرمایه گذاری و توجه به این بخش دعوت می کنند. حتی کسب و کارهای کوچک و محلی هم می توانند با استفاده از تولید محتوا مشهد B2B فضای جدید برای رشد خود ایجاد کنند. اما به خاطر داشته باشید که در این روش از بازاریابی نسبت به فروش مستقیم به مصرف کننده نهایی، تبلیغات بسیار سخت تر است. چرا که راه های ارتباطی شما محدودتر می شوند و این کیفیت شما است که باعث افزایش فروش شما می شود. در ادامه به چند راهکار ساده و کم هزینه برای موفقیت کسب و کارها در این مسیر اشاره خواهیم کرد.

طراحی وب سایت

افزایش فروش با خدمت طراحی وب سایت در مشهد

اولین گام به منظور دیده شدن در فضای مجازی، طراحی یک وب سایت حرفه ای و رسپانسیو است. با توجه گسترش فراوان کاربران اینترنتی سفارش طراحی وب سایت در لیست اولویت های هر کسب و کاری قرار گرفته است. با بیان داستان و تاریخچه برند خود در قالب تولید محتوا مشهد ، می توانید اعتماد سایر کسب و کارها را به خود جلب کنید.

سئو وب سایت

امروزه تمامی برندها تلاش می کنند در کلمات کلیدی کسب و کار خود در موتور جستجو گوگل، جایگاه بهتری را کسب و کنند. چرا که علاوه بر فروش بیشتر محصولات، به شدت در افزایش آگاهی و برندسازی آن ها تاثیرگذار است. پس سعی کنید در کلمات کلیدی کسب و کار خود حداقل در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید.

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی علاوه بر کمک به سئو و بهینه سازی وب سایت شما، کسب و کار شما را به سایر کسب و کارها معرفی می کند. علاوه بر این تولید محتوا مشهد تخصصی در شغل خود، شما به عنوان یک مرجع علمی با تسلط در حوزه کسب و کار خود، شناخته خواهید شد.

رسانه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی این امکان را برای شما فراهم می کنند که با هزینه کم فرآیند برندسازی خود را خارج از زمان های کاری ادامه دهید. اما توجه داشته باشید، که شما باید متناسب با رسانه مورد نظر، تولید محتوا مشهد را انجام دهید. به عنوان مثال تولید محتوا متنی در اینستاگرام بازخورد مناسبی ندارد در عوض محتوا ویدئویی در این حوزه معجزه می کنند.

تولید محتوا B2C

همانطور که قبل تر اشاره شد، قبل از آغاز فرآیند تولید محتوا ابتدا باید هدف خود را بر پایه نوع و پرسونا مخاطب نهایی را تعیین کرد. به محتوایی که به منظور ارتباط با مصرف کننده نهایی و حذف واسطه ها از این رابطه تولید می شود، B2C و یا Business to Consumer گفته می شود.

تولید محتوا B2C | دپارتمان تولید محتوا مشهد اتود

مزیت های محتوا B2C

با توجه به حذف واسطه ها، خدمات و یا کالای نهایی با هزینه کمتری به دست کاربر خواهد رسید، همچنین باعث صرفه جویی در وقت و انرژی کاربر و تولیدکننده می شود. به عنوان مثال اگر صاحب یک کسب و کار فروش لوزام آرایشی بهداشتی باشید، باید چند بازاریاب استخدام کنید تا بتوانید محصولات خود را سطح شهر معرفی و به فروش برسانید. اما با استفاده از توانایی متخصصان تولید محتوا مشهد ،  به راحتی می توانید محصولات خود را نه تنها در سطح شهر، بلکه در سطح کشور عرضه کنید.

فاکتورهای موفقیت در تولید محتوا B2C

مهمترین نکته که در تولید محتوا مشهد B2C باید رعایت کنید، آن است که در راستای بیزنس خود محتوا تولید کرده و سعی کنید نسبت به رقیبان خود یک مزیت به کاربران ارائه کنید. به عنوان مثال اگر به عنوان فروشگاه لوازم کوهنوردی فعالیت می کنید، سعی کنید تصاویر با کیفیتی از محصولات خود در مناظر طبیعی تهیه کنید.

آژانس تولید محتوا در مشهد

تفاوت محتوا B2C با B2B

در ادامه به بررسی این دو سبک تولید محتوا خواهیم پرداخت؛

  • در یک تصویر کلی محتوا B2B به منظور ارتباط بیزنس ها با یکدیگر تولید می شود در حالیکه محتوا B2C تولید محتوا مشهد با هدف ارتباط با کاربران و مصرف کننده ها است.
  • در محتوا B2C باید تلاش شود تا از پرداختن به جزئیاتی که کاربر را از هدف خرید دور می کند، پرهیز شد. در حالیکه مخاطب تولید محتوا مشهد B2B از طریق جزئیات با کسب و کار شما ارتباط برقرار می کند.
  • در محتوا B2C نیازی نیست که کاربران با برند شما ارتباط برقرار کنند اما در محتوا B2B باید از طریق ایجاد حس رهبری و تاثیرگذاری در حیطه فعالیت خود، کاربر را با محتوا و برند خود درگیر کنید.

بازاریابی محتوایی

تاثیر بازاریابی محتوایی در تولید محتوا در مشهد

منظور از بازاریابی محتوایی، تولید محتوا براساس استراتژی های از قبل چیده شده براساس نوع مخاطب، نوع محصول و خدمات است. در واقع تولید محتوا مشهد بدون در نظر گرفتن نکات بازاریابی محتوا به کاری بیهوده تبدیل خواهد شد که علاوه بر هدر رقت هزینه و وقت صاحبین کسب و کار، باعث برندسازی و افزایش ترافیک وب سایت نخواهد شد.

رابطه تولید و بازاریابی محتوا

میان تولید محتوا و بازاریابی محتوا ارتباط بسیار نزدیکی وجود دارد که اگر کسب و کاری قصد تولید محتوا دارد باید تمامی نکات مربوط به بازاریابی محتوا را رعایت کند. پس قبل از تولید محتوا تمامی جوانب کار در نظر گرفته و از خود سوال کنید چرا باید تولید محتوا کنم و از همه مهمتر مخاطب کسب و کار من چه نوع محتوایی را مطلوب می داند. به عنوان مثال نمیتوان کاربری که به دنبال قیمت یک محصول است را با محتوا متنی راضی نگه داشت.

انواع بازاریابی محتوا

به طور کلی بازاریابی تولید محتوا مشهد به چهار دسته اساسی تقسیم می شوند؛ بازاریابی محتوایی شبکه های اجتماعی، بازاریابی سئو سایت مشهد، بازاریابی محتوا ایمیل و پیامکی. استفاده از هر کدام از این انواع با توجه به علایق و جنس مخاطب تعریف می شود. به عنوان مثال اگر صاحب یک کسب و کار فعال در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی هستید، عموم مخاطبان شما را خانم های بین سنین 20 تا 40 تشکیل می دهند.

با توجه به این جامعه هدف بازاریابی محتوایی در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام بازخورد بهتری برای شما به دنبال خواهد داشت. در وهله بعدی باید بدانید که محتواهای ویدیویی کوتاه مدت (زیر یک دقیقه) محبوبترین نوع تولید محتوا مشهد در اینستاگرام هستند.

نقش آژانس های دیجیتال مارکتینگ در بازاریابی محتوایی

آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد و بازاریابی محتوایی

شناخت و تدوین دقیق استراتژی تولید محتوا و بازاریابی محتوایی، مستلزم برخورداری دانش و تجربه زیاد در این حوزه، در کنار شناخت دقیق کسب و کارها هست. شاید شما به عنوان مدیر یک کسب و کار شناخت خوبی از مخاطبان خود داشته باشد اما مطمئنا با نکات و اصول بازاریابی محتوایی آشنایی ندارید. بنابراین آژانس های دیحیتال مارکتینگ با برخورداری از تیم های تخصصی تولید محتوا مشهد، می توانند در این مسیر راهنما شما باشند.

موفقیت در بازاریابی محتوایی

موفقیت در این حوزه براساس دو پایه تضمین می شود. اول، شناخت دقیق پرسونا مخاطب خود است. در این حوزه شرکت های دیجیتال مارکتینگ مشهد می توانند با رصد دقیق کسب و کار و آنالیز رقیبان شما فرصت تجربه خطا شما را به حداقل برسانند و ترسیم راههای جدید و موثر مسیر چند ساله رقبا را بسیار کوتاه کنند. دوم، به پروسه تولید محتوا مشهد به دید کوتاه مدت نگاه نکنید، بلکه این استمرار در فعالیت هست که روز به روز بر مخاطبان شما خواهد افزود و منجر به بازخورد خوب برای کسب و کار شما خواهد شد.

انواع روش های تولید محتوا

انواع روش های تولید محتوا

تولید محتوا یکی از مهم ترین ارکان حیات یک وب سایت است، زمانی که شما یک سایت داشته باشید اما برای آن اقدام به تولید محتوا نکنید، در واقع وب سایت شما نمود خارجی پیدا نخواهد کرد. لذا باید به تولید محتوا در مشهد توجه ویژه ای داشت. در همین راستا بهتر است با انواع تولید محتوا آشنا شویم و نکات آن را بیاموزیم.

معنای تولید محتوا

تولید محتوا در مشهد عبارتی کلی است که یک دنیا تنوع و نکته دارد. هنگامی که فردی اقدام به عکاسی و انتشار آن در فضای مجازی ‌می‌کند در واقع اقدام به تولید محتوا تصویری نموده است. اگر محل انتشار عکس اینستاگرام باشد و این فرد زیر عکس خود متنی بنویسد علاوه بر تولید محتوای تصویری، محتوای متنی نیز تولید کرده است، اگر عکس خود را به همراه یک ویس بارگذاری کند، محتوای صوتی نیز تولید کرده است و اگر مجموعه ای از عکس‌های خود را به ترتیب با یک ویس و یک کپشن منتشر کند در واقع تولید محتوای ویدئویی و متنی نموده است.

کاربرد انواع محتوا

محتوا‌های گوناگون بسته به نوع، کاربرد‌های مختلفی دارند. به عنوان مثال تولید محتوا وب سایت بهتر است مخلوطی از همه انواع محتوا باشد. اما پایه و اساس محتوای وب سایت محتوای متنی است. چرا که وقتی فردی عبارتی را تایپ ‌می‌کند و در جستجوی آن است، در پاسخ عموما به دنبال متن و است و از همه مهم تر گوگل محتوا‌ها را براساس متن دسته بندی ‌می‌کند و در وهله دوم به تصاویر، ویدئو‌ها و غیره توجه ‌می‌کند. لذا زمانی که ما محتوای متنی خود را آماده کردیم به دنبال تصویر مناسب برای آن خواهیم بود تا گویایی مطلب بالاتر رود.

محتوا متنی

محتوا متنی از آن جهت با ‌اهمیت است که هم روش مبادله اطلاعات با گوگل است و هم مخاطب با یک نگاه کلی متوجه تمامی اطلاعاتی که شما قصد انتقال آن را دارید خواهد شد. در نتیجه برای تمامی صفحات نیاز به محتوای متنی دارید.

محتوا تصویری

محتوا تصویری و متنی همیشه مکمل یکدیگر اند، در نتیجه باید همیشه در کنار متن خود تصویر داشته باشید و بالعکس. ‌اهمیت محتوای تصویری زمانی مشص ‌می‌شود که شما قصد فروش محصول و یا خدماتی را داشته باشید به عنوان مثال هنگامی که قصد فروش آنلاین لباس داشته باشید تا زمانی که به صورت کامل و واضح تصاویری از محصول خود ارائه ندهید مشتریان به شما اعتماد نخواهند کرد.

محتوا ویدئویی

تولید محتوا تخصصی در مشهد

محتوای ویدئویی برای اثر گذاری بالا بر مخاطبین است. از این نوع تولید محتوا مشهد برای تولید ویدئو‌های آموزشی، برگزاری وبینار‌ها، ویدئو‌های تبلیغاتی، بررسی محصولات و… استفاده ‌می‌شود. هنگام تولید محتوا ویدئویی باید به نکاتی که در ادامه ذکر خواهد شد دقت کنید. از جمله این نکات ‌می‌توان به همسو بودن محتوا ویدئویی با کسب و کار، مناسب با نیاز خاطب بودن، کوتاه و گویا بیان نمودن هدف از تولید محتوا مشهد و… اشاره نمود.

محتوا صوتی

یکی از پررفدار ترین انواع محتوای صوتی در حال حاضر پادکست‌ها هستند. پادکست‌ها موضوعات مختلفی دارند و با اهداف مختلفی ضبط می‌شوند. از این نوع محتوا ‌می‌توانید برای کامل کردن محتوای‌های وب سایت خود استفاده کنید به این صورت که محتوا‌های متنی خود را به صورت خلاصه و با ذکر نکات کلیدی و با بیانی شیوا ضبط کنید و به مخاطبین ‌پیشنهاد کنید به جای مطالعه به محتوای صوتی قرار داده شده در وب سایت گوش دهند.

تولید محتوا سئو

تولید محتوا سئو شده در مشهد با خدمات دیجیتال مارکتینگ

رقابت در دنیای نوین بر سر کسب رتبه از گوگل است و این مهم انجام پذیر نیست مگر با انجام امور مربوط به سئو. سئو به معنای بهینه سازی وب سایت برای گوگل است، که البته تمامی قوانین آن به جهت راحتی کار کاربران گوگل تدوین شده است. قوانین مربوط به سئو در طی سالیان متمادی تغییر کرده است و در هر برهه از زمان بر رعایت یکی از قوانین تاکید شده است، اما به صورت کلی برای کسب جایگاه نخست رعایت تمامی قوانین الزامی است.

تولید محتوا سئو شده

تولید محتوا مشهد با توجه به قوانین سئو به این معنا است که محتوایی تولید کنید تا برای موتور جستجوی گوگل بهینه شده باشد. بهینه سازی محتوا مقوله ای است که به صورت مفصل در مقاله تولید محتوا به آن پرداخته شده است. البته برای درک بهتر پیش نیازهایی را باید مطالعه کنید، به ایمن منظور می‌توانید مقاله سئو چیست و استراتژی تولید محتوا را مطالعه نمایید.

سئو برای همه

سئو کردن وب سایت فقط مخصوص شرکت های بزرگ تولید محتوا مشهد و یا مختص به برنامه نویسان و مهندسین نیست بلکه برای هر فردی که برای کسب و کار وب سایتی دارد رعایت قوانین سئو الزامی است؛ چرا که بدون آن گوگل نمی‌تواند مطالب را درک کند و همین موضوع سبب می‌شود تا مطلب شما به مخاطبین نمایش داده نشود و همین باعث هدر رفتن زحمات شما خواهد شد.

پیامد رعایت نکردن قوانین سئو

گوگل برای سنجش محتوا و امتیاز دهی به آن از الگوریتم های فوق پیشرفته استفاده می‌کند که هیچگونه قصوری از چشمان آن‌ها پنهان نمی‌ماند. به این منظور گوگل برای فوکوس بر هر قانون یک الگوریتم جداگانه تعریف کرده است و به محض بارگذاری محتوا یکی پس از دیگری محتوای شما را مورد بازبینی قرار می‌دهند و اگر از قوانین پیروی نشده باشد و یا از سئو کلاه سیاه برای کسب امتیاز از گوگل استفاده شده باشد، جریمه خواهید شد. جریمه شما سقوط از جایگاه حاضر به جایگاه هایی بسیار دورتر است که احتمالا می‌توان به این جایگاه، جایگاه پنهان از دید مخاطب گفت.

راهکارهای موثر بر سئو

راهکارهای موثر بر تولید محتوا در مشهد

از جمله موثر ترین راهکارهای موثر بر سئو تولید محتوا مشهد جدید ، استفاده از کلمات کلیدی مناسب، رقابت با همتایان و کسب رتبه بهتر از آن ها و … است.

تولید محتوا جدید

تولید محتوا مشهد زمانی موثر و کاربردی است که به صورت مرتب تولید و به روزرسانی شود. شما با تولید محتوا مرتب و به روز رسانی آن مرتبا به گوگل این پیغام را مخابره می‌کنید که در حال فعالیت و رقابت هستید. محتوای شما زمانی ارزشمند خواهد بود که جدید و اصیل باشد.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی می‌توانند بیشترین کمک را در راستای سئو به شما بکنند. البته باید در انتخاب این کلمات، نحوه به کار بردن کلمات و میزان به کار بردن آن‌ها بسیار دقت کنید و دقیقا مطابق با قوانین سئو از کلمات کلیدی استفاده کنید.

کسب گوی سبقت از رقبا

رقبا بهترین مرجع برای کسب امتیاز و رسیدن به جایگاه نخست هستند. به این منظور باید به دقت رقبای خود را رصد کنید و تلاش کنید در هر زمینه ای خدمات بهتری از آن ها ارائه کنید.

تولید محتوا اینستاگرام

تولید محتوا اینستاگرام در مشهد

در سال‌های اخیر در بین کسب وکارها، تولید محتوا اینستاگرام یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی شده است. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد رمز موفقیت صفحات محبوب اینستاگرام تولید محتوا مشهد با کیفیت است. برای نوع تولید محتوا استاندارد جهانی تعریف نشده است. به مجموعه‌ای از اطلاعات در قالب متن، فیلم، تصویر و … که پیامی را به مخاطب انتقال می‌دهد تولید محتوا می‌نامند. روزانه کابران اینستاگرام زمان زیادی را به محتوای پیچ‌ها و محتوای اکسپلور اینستاگرام اختصاص می‌دهند. برای تولید محتوا اینستاگرام که مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد قواعدی وجود دارد که هر تولیدکننده باید از آن‌ها اطلاع داشته باشد.

اهمیت تولید محتوا اینستاگرام

طبق الگوریتم‌های اینستاگرام، محتوا‌های تولید شده توسط کاربران مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و با توجه به امتیازات جایگاه محتوا و در پیج‌های اینستاگرام تعیین می‌شود. هر چه تولید محتوا مشهد با کیفیت‌تر؛ توجه مخاطب بیشتر در نتیجه لایک و کامنت بیشتر و در نهایت کسب امتیاز بالاتر از سمت اینستاگرام می‌باشد. اینستاگرام پیج‌هایی با امتیاز بالا از طریق اکسپلور به مخاطبین بیشتری معرفی می‌کند در نتیجه باعث افزایش مشتریان خواهد شد.

تعامل با کاربران با تولید محتوا

تولید محتوا مختص کسب و کارهای کوچک

روش‌های متفاوتی برای دریافت عکس العمل از مخاطب در جهت تولید محتوا مشهد وجود دارد. از جمله این روش‌ها می‌توان به لایک، کامنت، سیو، نظرسنجی در استوری و… اشاره کرد. با این روش می‌توان به مخاطب القا کرد که نظر دادن برای شما اهمیت دارد.

تولید محتوا در اینستاگرام برای همه

فعالیت افراد در اینستاگرام در جهت تولید محتوا مشهد بسیار متنوع است. افراد، نهادها و یا شرکتها هر کدام به نحوی از اینستاگرام استفاده می‌کنند که انواع کاربردهای آن در ذیل اشاره شده است؛

تولید محتوا برای کسب کارهای کوچک و بزرگ

از آنجایی که بسیاری از افراد وقت خود را صرف محتوا اینستاگرام می‌کنند؛ برای کسب و کارها تولید محتوا مشهد مسئله جدی است که از این طریق بتوانند به رشد کسب و کار خود بپردازند. در این فضا در نوبت اول کسب و کارها برای معرفی خود به مشتریان از طریق معرفی محصولات، ارائه خدمات و کیفیت پرداخته و در نوبت دوم بعد از شناخته شدن و جلب اعتماد به منظور افزایش فروش و رونق کسب و کار از تولید محتوا اینستاگرام استفاده می‌کنند.

تولید محتوا اینستاگرام برای بلاگرها و اینفلوئنسرها

امروزه بلاگری جزو شغل‌های پردرآمد قرار گرفته است. بسیاری از کسب و کار‌ها برای معرفی محصولات خود از بلاگرها به صورت حضوری دعوت به عمل می‌آورند یا با ارسال محصولات از آن‌ها درخواست می‌شود که به معرفی کسب و کار و محصولات آ‌ن‌ها پرداخته شود. توجه به بلاگر‌ها حتی فراتر از این رفته و دولت‌ها برای جذب توریست و یا حتی کمپانی‌های معروفی از جمله ناسا از ظرفیت بلاگر‌ها برای معرفی برنامه‌های خود و تولید محتوا مشهد به جهانیان استفاده می‌کنند.

تولید محتوا ویدئویی

تولید محتوا ویدئویی

همه ما می‌دانیم برای تولید محتوا مشهد در گذشته به دلیل کمبود امکانات چقدر سخت و هزینه ‌بر بود. با پیشرفت تکنولوژی دوربین‌های دیجیتال به بازار عرضه و بلافاصله بعد از آن موبایل‌های دوربین‌دار جایگزین آن شد. ذهن انسان تصاویر را راحت‌تر از متن پردازش می‌کند و هر روز به تعداد افراد علاقه‌مند به ویدئو زیاد می‌شود.

تأثیرگذارترین روش تولید محتوا مشهد

تولید محتوا ویدئویی یکی از تأثیرگذارترین و بهترین روش تولید محتوا مشهد است. فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی برای جذب مشتری، بهتر شدن محصولات خود باید در بخش محتوا، تولید محتوا ویدئویی را مدنظر قرار دهند. البته باید این نکته را در نظر گرفت که، بخش تولید محتوا ویدئویی در توسعه دیجیتال مارکتینگ هرچه بیشتر باشد به همان نسبت بودجه برای تولید آن محتوا بیشتر خواهد بود.

تولید محتوا ویدئویی و سئو سایت مشهد

در حال حاضر گوگل به سایت‌هایی که به‌ منظور بازاریابی محتوا از تولید محتوا مشهد ویدئویی استفاده می‌کند توجه ویژه‌ای دارد بدین معنا که با توجه به الگوریتم‌های خاص خود به هر نوع محتوا امتیازی تعلق‌ گرفته که برای این مدل سایت‌ها امتیاز قابل‌توجهی قائل می‌شود.

تولید محتوا ویدئویی و شبکه‌های اجتماعی

اگر شما تولید محتوا مشهد انجام داده‌اید؛ می‌توانید به ‌غیر از سایت بسترهای دیگری از جمله اینستاگرام، یوتیوب و…  به‌ عنوان محل انتشار محتوای خود انتخاب کنید. انتشار ویدئو در بسترهای ذکر شده در مدت‌ زمان کوتاه ممکن است هزاران بار دیده و به اشتراک گذاشته شود به همین دلیل اخیراً رقابت بر سر تولید محتوا ویدئویی پرمخاطب زیاد شده است. مقالات تولید محتوا مشهد در آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود به شما یاد خواهد داد چگونه اقدام به بازاریابی محتوایی براساس استانداردهای همان بستر کنید.

کاربردهای تولید محتوا ویدئویی

از اهداف کسب ‌و کارها برای تولید محتوا مشهد ویدئویی می‌توان به معرفی محصول، وبینار، آموزش، افزایش نرخ فروش و… اشاره کرد. صاحبین کسب ‌و کار باید اطلاعات کاملی از محصول خود به‌صورت ویدئو در اختیار مشتریان خود قرار دهند چرا که تحقیقات نشان می‌دهد 70 درصد از مشتریان قبل از خرید، ویدئوهای محصول مدنظرشان را نگاه کرده و سپس اقدام به خرید می‌کنند. البته قابل ‌ذکر است که صاحبین کسب ‌و کار اگر راجع به محصولی صادق نباشند عدم صداقت به ضرر کسب‌ و کار تمام خواهد شد.

تولید محتوا ویدئویی و آموزش

تاثیر ویدیو بر تولید محتوا در مشهد

معجزه عصر ارتباطات می‌گوید که شما در هر جای دنیا محتوایی آموزشی تولید کنید ممکن است شخصی دیگر در هر جایی از محتوای شما در جهت یادگیری استفاده کند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر اقدام به تولید محتوا مشهد می‌کنید برای نتیجه دادن کار خود از آژانس‌های تولید محتوا کمک بگیرید و منتظر مخاطبان خود از سراسر دنیا باشید.

اهمیت تولید محتوا ویدئویی باکیفیت

اگر هر محتوایی را شبیه کالا فرض کنیم ظاهر کالا در مرحله اول اهمیت دارد. هر چه قدر محتوا تولیدی شما پربار اما ظاهر خوبی نداشته باشد شانس خود را برای جذب مخاطب از دست‌ داده‌اید چرا که شما در نگاه اول برای برداشتن کالا، کالایی را انتخاب می‌کنید که ظاهر مرغوب‌تری داشته باشد. اما دانستن این نکته ضروری است که ظاهر محتوا همه‌ چیزی نیست که به آن احتیاج دارید.

نکاتی مهم برای تولید محتوا ویدئویی جذاب

برای تاثیرگذاری تولید محتوا ویدئویی نکاتی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها کمک شایانی به دیده شدن محتوا شما می‌کند که در ادامه به اختصار به آنها خواهیم پرداخت؛

به کار بردن طنز

به کاربردن طنز در دل محتوا سبب می‌شود که مخاطب احساس صمیمیت کند و ویدئو را به اشتراک بگذارد و بازاریابی از چشم مخاطب پنهان بماند. به‌ منظور تأثیرگذاری بیشتر ویدئو و کسب فروش بیشتر تا حد امکان محصول را در مرکز توجه قرارداده و از معرفی مزایای ویژه غافل نشوید.

همذات پنداری و برانگیختن احساسات

بیاید با یک مثال شروع کنیم برند آلویز ویدئویی با مضمون توانمندسازی دختران برای تأثیرگذاری روی مخاطب منتشر کرد این ویدئو به دلیل مضامین انسان دوستانه و دغدغه جامعه باعث شد که 5/4 میلیارد بار به اشتراک گذاشته شود و 76 میلیون بار در یوتیوب دیده شد. حال شما اثر نکات بالا را بهتر درک خواهید کرد.

در این گفتار به اهمیت تولید محتوا مشهد ویدئویی که شاهد استراتژی‌ها و پیچیدگی‌ها و تأثیرگذاری در روند موفقیت بود پرداختیم. امروزه افراد جدیدی وارد حوزه تولید محتوا می‌شوند که رقابت سخت‌تر و حرفه‌ای می‌شود لذا برای موفقیت در این عرصه می‌باست از کمک افراد متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ استفاده کرد.

منابع تولید محتوا سایت

منابع برای تولید محتوا در مشهد

از مهم‌ترین راه‌های بازاریابی هدفمند و موثر برای رشد وب سایت‌ها تولید محتوا مشهد سایت می‌باشد. از مهم‌ترین گام‌های آماده سازی برای مخاطبان محتوای کاربری پیدا کردن منابع تولید است. کسانی که با سئو آشناییت دارند به ویژه صاحبان کسب و کار همیشه به تولید محتوای مناسب برای وب سایت خود فکر می‌کنند چرا که می‌دانند تولید محتوای با کیفیت سبب افزایش رتبه وب سایت آن‌ها می‌شود. اغلب اوقات پاسخ به این سوال “از چه منبعی برای تولید محتوا وب سایت استفاده کنم؟”

بسیار مشکل به نظر برسد برای همین اکثر مدیران وب‌سایت‌ها یکی از بخش‌های خود را به تولید محتوا مشهد اختصاص داده‌اند و سعی می‌کنند آن را به کارشناسان تولید محتوا در دیجیتال مارکتینگ‌ها بسپارند. کارشناسان تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ اتود مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی را در جهت پیدا کردن موضوع مناسب به شما معرفی خواهند کرد.

SparkToro

در ابزار موضوعات گوناگونی را که به حیطه فعالیت شما مربوط می‌شود که همگی براساس جست‌وجوی افراد در موتورهای جست‌و‌جو جمع آوری شده است را به شما پیشنهاد می‌کند. این ابزار به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر دسترسی خود را برای تولید محتوا مشهد اولویت‌بندی کرده و آن را برای مخاطبان خود تنظیم کنید. استفاده از این ابزار رایگان نبوده و برای استفاده از آن باید به صورت ماهیانه هزینه‌ای را پرداخت کنید.

Google Trends

گوگل ترندز برای تولید محتوا

برای متخصصان تولید محتوا مشهد وب سایت، Google Trends جزو محبوب‌ترین ابزارها شناخته می‌شود. نحوه کار با آن به این صورت است که با وارد کردن کلمه کلیدی مد نظر خود می‌توانید نمودار، نقشه رنگی، مقایسه کلمات کلیدی و مناطقی که بیشترین میزان جست‌وجو را داشته‌اند مشاهده کنید.

AlsoAsked

ابزار AlsoAsked ابزاری با استفاده رایگان و مفید در جهت یافتن تولید محتوا مشهد وب سایت می‌باشد. در این ابزار شما می‌توانید مشاهده کنید که افراد بیشتر چه سوالاتی را جست‌وجو کرده‌اند که اکثر تولید کنندگان محتوا وب سایت از مرتبط‌ترین این سوالات در جهت ایده محتوای خود استفاده کرده‌اند.

remove.bg

تاکنون ابزارهای معرفی شده در جهت پیدا کردن موضوع و ایده مناسب جهت تولید محتوا کمک می‌کردند و این در حالی است که ابزار چهارم (remove.bg) کاربرد دیگری دارد. نحوه استفاده از این ابزار بدین صورت بوده که با کمک آن می‌توان در مدت زمان کم تصویر پس زمینه را حذف کرده و آن را داخل محتوای متن استفاده کرد. باید توجه داشت تولید محتوا مشهد وب سایت تنها شامل متن نبوده و استفاده از عکس می‌تواند در درک بهتر منظور نویسنده موثر واقع شود.

ابزار canva

بر خلاف ابزار معرفی شده در قبل؛ ابزار دیگری (canva) وجود داشته که می‌توان با کمک آن تصویری مطابق با تصورات خود ایجاد کرد. به نوعی می‌توان گفت که این ابزار جایگزین فتوشاپ بوده و با استفاده از آن می‌توان در زمان کم تصاویر دلخواه درست کرد.

freepik

ابزار دیگر مورد استفاده جهت پیدا کردن تصاویر برای تولید محتوا مشهد، freepik  نام دارد. از امکانات این نرم افزار می‌توان به دسترسی خود تصویر و مجموعه‌هایی مانند انواع آیکون‌ها اشاره کرد. لازم به ذکر است که سه نرم افزار canva، remove.bg و freepik رایگان می‌باشند. نکته دیگری که در مورد این ابزار می‌توان گفت این است که این وب‌سایت محبوبیت زیادی داشته و بی‌نهایت تصویر دلخواه را می‌توان دانلود کرد. این سایت ورژن پریمیوم نیز دارد.

Piktochart

یک ابزار طراحی گرافیکی مبتنی بر وب است به کاربرانی در این زمینه تجربه‌ای ندارند اجازه می‌دهد به عنوان طراح گرافیک تا به راحتی تصاویری از جمله اینفوگرافیک‌ها، گزارش‌ها، ارائه‌ها، پوسترها، آگهی‌ها و گرافیک‌های رسانه های اجتماعی را برای انتقال بهتر مفهوم به خواننده با استفاده از قالب‌های قابل تنظیم ایجاد کنند. استفاده از این سایت برای تولید محتوا مشهد رایگان است.

Giphy

Giphy، با نام GIPHY، یک پایگاه داده و موتور جستجوی آنلاین آمریکایی است که به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای حلقه‌ای کوتاه و بدون صدا را که شبیه فایل‌های GIF متحرک هستند جست‌وجو کرده و به اشتراک بگذارند. استفاده از گیف درون متن نرخ ماندگاری کاربر را افزایش می‌دهد.

تولید محتوا مشهد برای وب سایت چه مزیت‌هایی دارد؟

همه ما می‌دانیم و به وضوح دیده‌ایم که تولید محتوا و استفاده از آن‌ها در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی چه مزایا و تاثیرات شگرفی بر کسب و کارها دارد. سایت‌هایی که محصولی را به مشتریان خود عرضه می‌کنند می‌توانند با تولید محتوا آموزشی در جذب مخاطبین و رشد و توسعه و مهارت خود کمک بزرگی کنند که در نتیجه تولید محتوا خوب وب‌سایت باعث افزایش ترافیک شده و این به معنای رشد و کسب سود زیاد خواهد بود.

ابزارهای جستجو کلمات کلیدی

ابزارهای جستجو کلمات کلیدی

امروزه کسب و کارهای اینترنتی برای شروع بهبود سئو سایت خود نیاز به استراتژی تولید محتوا مشهد قدرتمند و اصولی دارند که مهم‌ترین این استراتژی یافتن کلمات کلیدی است در این مقاله بهترین ابزارهای پیدا کردن کلمه کلیدی وب سایت به طور مختصر شرح خواهیم داد چراکه با سرچ لیست ابزار جست‌وجو کلمات کلیدی در گوگل خواهید دید که گزینه‌های زیادی به شما معرفی خواهد شد که در نهایت موجب سردرگمی شما می‌شود.

Google Keyword Planner

از ابزار جست‌وجو کلمات کلیدی، ابزار Google Keyword Planner است. استفاده از این ابزار رایگان بوده و برای بهبود بخشیدن به سئو سایت کاربرد دارد و همچنین می‌توان از این ابزار برای پیدا کردن کلمات کلیدی جدید مرتبط با کسب و کار خود در جهت سازماندهی کردن فرآیند تولید محتوا مشهد استفاده بهینه بکار برد.

Moz Keyword Explorer

ابزار Moz Keyword Explorer، یکی دیگر از ابزارهای کاربردی جستجو کلمات کلیدی است که کلمات کلیدی خود را براساس استانداردهای تولید محتوا مشهد پیشنهاد می‌دهد. بدین معناست که کدام کلمه کلیدی موجب بالارفتن رتبه سئو سایت شما شده و کدام سایت‌ها در آن کلمه کلیدی قوی‌تر از شما هستند. این ابزار برخلاف ابزار قبلی رایگان نیست و با توجه به پولی بودن آن خدمات خوبی به وبمستر پیشنهاد می‌کند.

SEMrush

ابزارهای کمک به تولید محتوا

یکی از بهترین ابزار جستجو کلمات کلیدی که برای بهینه سازی سایت استفاده می‌شود SEMrush است. از امکانت این ابزار می‌توان به کلمات کلیدی پولی که اطلاعات رقیبان در اختیار وبمسترها قرار می‌دهد اشاره کرد. همچنین کلمات کلیدی مشابه و کلمات کلیدی دیگری که از نظر معنایی نزدیک به عبارت مورد جست‌وجو است را به شما در جهت بهبود تولید محتوا مشهد پیشنهاد می‌کند.

Ahrefs Keywords Explorer

یکی دیگر از ابزار جستجو کلمات کلیدی که کاربردی و مفید برای وبسمتران و مدیران سایت می‌باشد ابزار Ahrefs Keywords Explorer است. این ابزار به شما کمک می‌کند برای کلمه کلیدی در ده نتیجه جست‌وجو برتر، رتبه بندی آسان تا سخت تعیین کنید. محاسبه این کار را با توجه به سختی کلمه کلیدی از 1 تا 100 انجام می‌دهد که 100 سخت‌ترین آن است. همچنین این ابزار کلیک‌ها – میانگین تعداد کلیک‌های ماهانه روی نتایج جستجو برای کلمه کلیدی در فرآیند تولید محتوا مشهد مورد نظر شما را نشان می‌دهد.

Brightedge Data Cube

ابزار BrightEdge Data Cube از ابزار جست‌وجو کلمات کلیدی است که نسبت به ابزارهای قبلی کاربردی‌تر بوده و هزینه استفاده از این ابزار ماهیانه می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این ابزار، تجزیه و تحلیل در رسانه‌های اجتماعی، مدیریت دامنه و ادغام تولید محتوا مشهد در گوگل هستند.

Ubersuggest

تولید محتوا متنی مشهد

شخصی بنام نیل پاتل ابزار Ubersuggest را خلق کرده است که ابزاری سریع برای مدیران سایت است. این ابزار می‌تواند کلمات کلیدی موضوعات گوناگون را بررسی و تحلیل کند. نحوه کار با این ابزار به این صورت است که کلمه کلیدی سرچ شده توسط گوگل تکمیل شده و نموداری براساس میزان جست‌وجو و رقابت آن کلمه کلیدی در فرآیند تولید محتوا مشهد به شما نمایش داده می‌شود.

KeywordTool.io

از قدرتمندترین ابزار جستجو کلمات کلیدی که می‌تواند به طور خودکار کلمات کلیدی را تکمیل و کلمات کلیدی مشابه را پیشنهاد دهد KeywordTool.io است. استفاده از این ابزار رایگان نیست و برای مشاهده میزان رقابت و حجم جست‌وجو کلمه کلیدی باید هزینه پرداخت کنید.
علاوه بر معرفی ابزار جست‌وجو کلمات کلیدی که در بالا اشاره کردیم برای آنالیز کلمات کلیدی و پیدا کردن کلمات جدید برای سئو سایت‌ها ابزارهای serpstat، SpyFu و… هستند که در این زمینه کاربرد دارد اما ابزارهایی که در بالا اشاره کردیم در جهت پیداکردن کلمات کلیدی در فرآیند تولید محتوا مشهد کافیست.

تاریخچه بازاریابی محتوایی

تاریخچه بازاریابی محتوایی

قبل از اینکه تاریخچه بازاریابی را شرح دهیم می‌دانیم که امروزه اثر بخشی تبلیغات به روش‌های سنتی کم شده و کسب ‌و کارهای زیادی به وجود آمده که رقابت را از قبل دشوارتر کرده‌اند. بازاریابی محتوایی به کسب ‌و کارهای کوچک و متوسط قابلیت به اشتراک گذاری تولید محتوا مشهد معلومات آن‌ها در این حوزه را می‌دهد. به این دلیل که هر کسب ‌و کاری حرفی برای گفتن دارد و تبادل معلومات به نفع فعالیت‌ های تجاری است. در ادامه بررسی می کنیم برندهایی که امروزه برای ما آشنا هستند، چگونه توانسته‌اند با استفاده از این ابزار کسب‌وکار خود را متحول سازند.

تعریف بازاریابی محتوایی

یکی از انواع تکنیک بازاریابی برای توزیع و تولید محتوا مشهد مناسب و ارزشمند بازاریابی محتوایی است. هدف از تولید محتوا جلب توجه و جذب درگیر کردن مخاطب است. اما هدف اصلی بازاریابی محتوایی، هدایت رفتار و اقدامات مشتریان بالقوه است. تعریف‌هایی که گفته شد توسط موسسه بازاریابی محتوایی ارائه شده است و جامعه بین المللی آن را به رسمیت شناخته است در حالی‌که کارشناسان، بازاریابی محتوایی را به گونه دیگری تعریف کرده‌اند.

تاریخچه بازاریابی محتوایی

واژه بازاریابی محتوایی هرگاه شنیده می‌شود در ذهن پدیده‌ای مبتکرانه؛ مخصوص به حوزه اینترنت خطور می‌کند در حالی‌که تاریخ این حرف را تایید نمی‌کند. تاریخچه بازاریابی تولید محتوا مشهد موفقیتی است که ریشه در گذشته داشته و حرفه‌ای است که سابقه طولانی‌تر از انتظارات ما دارد.

در ادامه خواهیم دید که بازاریابی محتوایی، قدمتی 120 ساله داشته و پدیده جدیدی نیست و از گذشته نوعی راهنمای مطمئن در بازاریابی بوده است که برندهای گوناگونی با بهره‌گیری از آن اعتبار کسب کرده‌اند. امروزه هرچند که محتوای تولید شده توسط برندها متفاوت از صدسال قبل است اما ماهیت اصلی خود را حفظ کرده است. در این مقاله به بررسی مهم‌ترین برندهایی که در این حوزه قدم‌های اولیه برداشته و جزو تاریخچه بازاریابی محتوایی به شمار می‌روند خواهیم پرداخت.

آگوست اوتکر

بازاریابی محتوایی برند اوتکر

آگوست اوتکر در سال 1891 بسته‌ای کوچک محتوایی بیکینگ پودر که به همراه دستورالعمل چاپ شده بر پشت بسته بود به فروش رساند. در سال 1911 کتابی در زمینه آشپزی منتشر کرد که این کتاب حاوی دستورالعمل‌ها و آموزش آشپزی از صفر بود. این کتاب بارها به روز شده و بالای 19 میلیون نسخه منتشر شده است و اکنون از کتاب‌های پرفروش آشپزی است. هدف اوتکر کیفیت و قابل اعتماد بودن محصول بود محصولی که بیش از یک قرن بعد هم پر فروش باقی بماند. او به ضرورت بازاریابی مناسب، تولید محتوا در مشهد و ارتباط کاربردی آگاه بود و این‌ها باعث شد به بازاریابی خودش قدرت بخشد.

جان دیره

جان دیره تولیدکننده ماشین‌آلات کشاوری بود. در سال 1895 مجله فارو را با هدف اینکه مرجعی برای مشتریانش باشد راه‌اندازی کرد. مجله فارو مجله‌ای از پیام‌های تبلیغاتی تجهیزات او نیست بلکه درباره چگونگی حل و فصل مشکلات روزمره کشاورزان و افزایش بازدهی فعالیت آن‌ها صحبت کرده است. مجله فارو ابتدایی‌ترین نمونه بازاریابی محتوایی محسوب می‌شود و همچنان یک و نیم میلیون خواننده در چهل کشور، با دوازده زبان تولید محتوا مشهد مختلف به آن دسترسی دارند.

جان دیره اولین کسی است که از بازاریابی محتوایی به عنوان بخشی از فرآیند درازمدت کسب‌وکار استفاده کرده است.

نایک

در سال 1966 بیل باورمن کتابچه‌ای درباره دوی آهسته با کمک متخصص قلب منتشر کرد تا به مردم آمریکا کمک کند که با دویدن به تناسب اندام برسند. در این کتابچه به کفش نایک اشاره‌ای نشده بود چرا که هدف اصلی آن انتشار ایده و تنظیم رفتار مصرف کننده بود. هدف اصلی باورمن ترویج ورزش و ایده‌ای بود که به آن باور داشت. احتمالاً نایک بدون بازاریابی محتوایی و تولید محتوا مشهد چیزی نبود که امروز از آن سراغ داریم.

هاسبرو

هاسبرو در سال 1982 با بستن قرارداد با شرکت مارول کومیکز انقلابی در صنعت اسباب ‌بازی ایجاد کرد. او برای اولین بار ثابت کرد که ترویج خلاقانه در کانال‌های مختلف گزینه‌ای عملی است. دو شرکت کتاب‌های مصور جی ال جو براساس داستان پیچیده‌ای درباره قهرمانانی که مقابل سلطه کبرا و قلمروی اسباب‌بازی‌ها می‌جنگیدند، خلق کردند. کتاب‌های مصور تولید محتوا مشهد نسبت به اسباب‌بازی‌ها علاقه ایجاد می‌کردند و باعث فروش شدند

شرکت تایر سازی میشلن

این شرکت برای عرضه محصولات شرکت خود کتاب راهنمایی چاپ کرد که تولید محتوا مشهد در آن به رانندگان توصیه می‌شد؛ حتما قبل از سفر خودروی خود را سرویس کنند و همچنین مکان های پذیرایی و اقامتی در این کتاب معرفی می‌شد. علاوه بر این ها آدرس تعمیرگاه‌ها و فروشندگان تایر و جایگاه های سوخت نیز از جمله اطلاعات موجود در این کتاب بود.

تاریخچه تولید محتوا

این کتاب به چاپ رسید و 35 هزار نسخه از این کتاب به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گرفت. امروزه بعد از 100 سال کتاب‌های میشلن هنوز مرجعی برای تولید محتوا مشهد راهنمای رانندگان است. محتوای ابتکاری تولید شده توسط این شرکت فروش تایر های این شرکت را در مدت زمان کوتاهی افزایش داد و این نمایانگر قدرت بازاریابی محتوایی است.

شرکت مهندسی و مشاوره برنز اند مک دونل

شرکت مهندسی برنز اند مک دونل با راه اندازی یک مجله در حوزه مهندسی هر سه ماه یک بار راجع به موضوعات مهندسی و مقالات مناسب فهم عامه را منتشر می‌کرد. همین روند سبب معرفی این شرکت به جامعه هدف شد و امروز مجله بنچ مارک نه تنها تبدیل به مجله طراز اول این در حوزه تولید محتوا مشهد شده است، بلکه قدیمی ترین مجله در صنعت مهندسی به شمار می‌رود.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
× از اتود بپرس!