طراحی سایت شرکتی

مقالات طراحی وب سایت, بلاگ

با توجه به استفاده روز افزون از فضای دیجیتال حضور در این فضا بیش از پیش ضروری است. افراد قبل از هر اقدام حضوری و فیزیکی با شنیدن اسم یک شرکت، یک کالا و یا خدمت، آن را در فضای گوگل و موتورهای جستجوی دیگر جستجو ‌می‌کنند. در صورتی که هنوز وارد فضای دیجیتال نشده اید و هنوز شرکت شما یک وب سایت اختصاصی ندارد در این مقاله با اتود همراه باشید تا با طراحی سایت شرکتی و همچنین با مزایای برخورداری از یک وب سایت شرکتی آشنا شوید.

[ مطالعه بیشتر: طراحی وب سایت در مشهد چه کمکی به توسعه کسب و کارها در این شهر می کند ؟ ]

مقدمه

 

تاثیر طراحی وب سایت شرکتی در افزایش فروش

 

طبق آخرین آمارهای اعلام شده تا کنون بیش از یک میلیون و دویست وب سایت با پسوند .ir ثبت شده است. این در حالی است که وب سایت‌هایی با دامنه .com نیز به تعداد زیادی ثبت شده اند. این آمار نشان دهنده دنیایی جدید برای کسب و کار و رقابت است که به شرکت‌ها، صاحبین کسب و کار و مشاغل امکان دسترسی نامحدود به مخاطب را می‌دهد، به طوری که حتی اگر به تازگی موفق به ثبت یک شرکت شده اید و یک دفتر کار کوچک دارید با داشتن یک ‌وب سایت ‌می‌توانید به مخاطبانی خارج از شهر استان و یا کشور خود در ارتباط باشید. و همچنین با وجود سایت شما ‌می‌توانید به صورت 24 ساعته این ارتباط را حفظ کنید و با شرکت‌هایی که سابقه چندین ساله دارند و وارد رقابت در دنیای دیجیتال نشده اند به رقابت بپردازید.

تیم اتود با طراحی سایت شرکتی مطابق با استاندارد‌های جهانی و ارائه راهکارهایی مناسب با کسب و کار ها، یاری رسان شما در این مسیر خواهد بود. جهت مشاوره رایگان از طریق بخش تماس با ما با تیم اتود در ارتباط باشید.

[ مطالعه بیشتر: تولید محتوا در مشهد چه کمکی به توسعه کسب و کارها در این شهر می کند ؟ ]

جذب مشتریان

 

افزایش تعامل و جذب مشتریان از طریق طراحی وب سایت مشهد

 

جستجو در فضای اینترنت بخش جدایی ناپذیر زندگی افراد در مواجهه با هر موضوعی است. به عنوان مثال افراد اگر به دنبال کالا، خدمات و یا حتی کالا‌های دسته دوم می گردند ابتدا در اینترنت به کسب اطلاعات لازم برای خود می‌پردازند. در صورتی که شما با طراحی سایت شرکتی ، این شانس را به شرکت خود می‌دهید که در نتیجه جستجو به افرادی که به خدمات شما نیاز دارند معرفی شوید. در نظر داشته باشید که میلیون‌ها کاربر از وب سایت شما دیدن خواهند کرد و وب سایت شما را با رقیبان شما مقایسه خواهند کرد.

افزایش اعتماد مشتریان

طراحی سایت شرکتی به شما کمک ‌می‌کند تا معتبر و قابل اعتماد به نظر برسید. در طرف مقابل اگر کسی نام مجموعه و یا شرکت شما را بشنود و در نتیجه سرچ در موتور‌های جستجو چیزی پیدا نکند به راحتی شما را کنار خواهد گذاشت و در ذهن خود شما را مجموعه ای بزرگ و معتبر نمی‌داند چرا که قابل دسترس نبوده اید. پس برای معتبر شدن علاوه بر ارائه خدمات اصولی و قانونی داشتن یک وب سایت شرکتی ضروری است.

افزایش فروش

 

افزایش فروش کسب و کارها از طریق طراحی وب سایت دز مشهد

 

بدیهی است با افزایش دایره مشتریان فروش شما بالاتر خواهد رفت و شما برای دستیابی به یک منبع نامحدود در پاسخ دهی به مشتریان خود نیاز به یک وب سایت دارید تا در هر زمان و مکانی بتوانید محصول و یا خدمات خود را به مشتری نهایی عرضه کنید. هیچ فروشگاه حضوری امکان ساپورت 24 ساعته هزاران مشتری را ندارد، اما طراحی سایت شرکتی به طور بدیهی به شما امکان ارائه پاسخگویی 24 ساعته و همچنین فروش 24 ساعته را خواهد داد.

معرفی برند و ایجاد ارتباط موثر با مخاطب

 

معرفی برند کسب و کارها از طریق طراحی وب سایت در مشهد

 

شما در قسمت درباره با ما ‌می‌توانید با معرفی شرکت و تاریخچه شرکتی خود با مخاطبین خود ارتباط موثر برقرار کنید. این بخش به شما کمک ‌می‌کند تا در مخاطب حس همدلی و اعتماد ایجاد کنید و این یعنی تبدیل شدن یک مشتری عادی به یک مشتری وفادار، کسی که در آینده هم ابتدا به سراغ شما خواهد آمد و شما را به دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد می‌دهد.

اهداف وب سایت شرکتی

صاحبین شرکت و یا صاحبین کسب و کارها قبل ازهر چیز باید اهداف خود را از راه اندازی وب سایت مشخص کنند. به همین منظور ابتدا لیستی از اهداف وب سایت خود تهیه کنید و تمامی اجزا وب سایت را بر اساس اهداف طرح ریزی کنید. در نظر داشته باشید که اگر وب سایت شما نیاز به، به روز رسانی و یا اضافه کردن قسمتی داشت، باید قبل از هر اقدامی اهداف اولیه خود را در نظر بگیرید و بین اهداف و تغییرات ارتباط برقرار کنید، چنانچه بین اهداف و تغییرات ارتباطی بر قرار نشد نیاز به بازبینی تغییرات دارید. در ادامه به برخی از این اهداف اشاره خواهیم کرد:

  • تبلیغات آنلاین محصول و خدمات شرکت
  • فروش آنلاین محصول و خدمات شرکت
  • پشتیبانی آنلاین فروش
  • مشخص نمودن جامعه هدف target market
  • اطلاع رسانی خدمات و یا محصولات
  • برندینگ: معرفی نام و برند شرکت

[ مطالعه بیشتر: طراحی وب سایت چه مراحلی را شامل می شود ؟ ]

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

 

بررسی مهمترین نکات طراحی وب سایت در مشهد

 

موارد ذکر شده همه از جمله مزایای طراحی سایت شرکتی بودند اما باید بدانید نکاتی هستند که برای در طراحی یک وب سایت شرکتی ضروری هستند. در ادامه برخی از این نکات اشاره خواهیم کرد.

دسترسی آسان

شما باید بسته به نوع شرکت و ارائه خدمات وب سایتی داشته باشید که خدمات و محصولات به راحتی برای مخاطب قابل دسترس باشد. مخاطب نباید برای یافتن کالا و یا خدمت و خرید برای برقراری ارتباط با شما دچار مشکل شود، چرا که این سختی باعث ‌می‌شود تا مخاطب به سراغ وب سایت‌ها و شرکت‌های دیگر برود و شما را فراموش کند. پس دسترسی به بخش‌های مختلف سایت باید در ساده ترین حالت ممکن برای مخاطب باشد.

زیبایی و جذابیت ظاهری

اگر یک وب سایت ظاهر زیبا و متناسبی نداشته باشد نظر مخاطب را جلب نمی‌کند و انگیزه برای گشت و گذار در سایت شما را نخواهد داشت و به سرعت سراغ یک ‌وب سایت با طراحی زیبا و خوش رنگ و لعاب خواهد رفت. اگر وب سایت شما تشکیل شده از رنگ‌های نامتناسب و کیفیت تصاویر پایین و عدم وجود انسجام در قسمت‌های مختلف باشد مخاطب از آن فرار خواهد کرد. اما زیبایی و یکپارچگی ‌وب سایت باعث ‌می‌شود مخاطب برای لذت بردن هم که شده به گشت و گذار و خرید از وب سایت شما بپردازد.

استراتژی مشخص

برای طراحی یک وب سایت و معرفی توسط این وب سایت باید یک استراتژی مشخص داشته باشید و بر اساس آن قدم‌های بعدی خود را بردارید. در این صورت شما در مسیر پیشرفت خواهید بود و به حاشیه کشیده نخواهید شد.

ارائه اطلاعات دقیق و کامل

طراحی سایت شرکتی معتبر همواره به مخاطبین خود اطلاعات جامع و کاملی از محصولات و خدمات خود ارائه ‌می‌کند. مخاطبین شما با استفاده از این اطلاعات ‌می‌توانند در مورد محصول و یا خدمات شما با دقت نظر بیشتری تصمیم گیری کنند. این اطلاعات باید واقعی و کامل باشد تا بتواند به مخاطب در تصمیم گیری کمک کند.

چه کسی پیروز میدان رقابت در دنیای دیجبتال است؟

 

طراحی وب سایت در مشهد توسط تیم طراحی وب آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود

 

در نظر داشته باشید که در صورتی پیروز میدان نبرد با رقیبان خود خواهید شد که از کمک یک تیم حرفه ای بهره مند شوید تیمی که خدمات کاملی را به شما ارائه دهد. خدماتی از جمله طراحی سایت شرکتی ، پشتیانی، عکاسی، ساپورت شبکه‌های اجتماعی، ارائه خدمات seo تخصصی کسب و کار شما. اتود با به کار گیری افراد متخصص در زمینه‌های مختلف از جمله تولید محتوا، seo ، طراحی سایت، گرافیک، شبکه‌های اجتماعی به همراهان خود بیشترین و بالاترین کیفیت موجود را ارائه خواهند داد.

سخن آخر

طراحی سایت شرکتی یک کار تخصصی است که بدون کمک یک کارشناس و بدون تجربه کافی با شکست مواجه خواهد شد. در نظر داشته باشید که وب سایت‌های موفق وب سایت‌هایی هستند که در نتیجه جستجو گوگل در اولین صفحه نمایش داده ‌می‌شوند چرا که از بالاترین شانس دیده شدن توسط مخاطب برخوردار هستند. ما در این گفتار به بررسی مزایای داشتن وب سایت شرکتی و ارائه نکاتی پیرامون این موضوع پرداختیم.

× از اتود بپرس!