طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

با توجه به گسترش روز افزون خرید اینترنتی و تمایل کاربران اینترنتی به این سبک از سفارش، حضور تولیدکنندگان کالاهای مختلف در بستر مجازی، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به امری قابل توجه برای آنها تبدیل شده است. از سوی دیگر در فروشگاه های اینترنتی محدودیت زمانی و مکانی برای مشتریان از بین خواهد رفت، و این وب سایت مانند یک شعبه 24 ساعته می تواند به مخاطبان کسب و کارها خدمات ارائه کند. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی علاوه بر القا حس امنیت در خرید و اعتماد به کاربر، باید براساس اصول روان شناسی خرید، استراتژی دقیق فروش و عناصر بصری مناسب انجام شود تا کاربران ساده را به مشتریان دائمی یک کسب و کار تبدیل کند.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

4 ویژگی برتر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اتود

طراحی واکنشگرا

طراحی Responsive و انطباق کامل با تمام پلتفرم های موبایل، تبلت و دسکتاپ

طراحی سفارشی ظاهر

طراحی وب سایت بنا بر سلیقه کارفرما و با توجه به موضوع فعالیت وی به صورت اختصاصی صورت می­گیرد.

توسعه ماژولار

علاوه بر نصب و راه اندازی امکانات پیش فرض، در صورت نیاز کارفرما امکانات جدید به راحتی افزوده می شود.

آموزش رایگان پنل مدیریت

به صورت دینامیک این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا مدیریت پنل را بدون وابستگی به شرکت طراح به دست بگیرید.

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود، طی جلسات مشاوره تخصصی و رایگان شما را همراهی می کند تا ورودی مطمئن به این حوزه را تجربه کنید. وب سایت فروشگاه اینترنتی نقطه اول تماس مشتری با کسب و کار شماست؛ پس باید با تمرکزی کامل ضمن تثبیت برند خود، کیفیت را به کاربر القا کنید تا بتوانید آنها را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید. موفقیت در این مسیر نیازمند تکنیک های خاصی از بازاریابی محتوا گرفته تا بهینه سازی وب سایت و ایمیل مارکتینگ است که در تخصص آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود است. اگر به دنبال یک مسیر هدفمند و البته پر سود در دنیای آنلاین هستید، ما در کنار شما هستیم.

مهمترین قابلیت های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اتود

چه سایت فروشگاهی موفق است ؟

همیشه اولین مراجعه مشتری به فروشگاه و نحوه برخورد فروشنده تاثیر زیادی بر اقدام به خرید یک محصول خواهد گذاشت. دقیقا این امر در فروشگاه اینترنتی هم صدق می کند؛ سایتی که بر مبنای اصول روان شناسی خرید، استراتژی دقیق فروش و عناصر بصری مناسب طراحی شده باشد، همانند یک فروشنده آنلاین حرفه ای و آگاه برای یک کسب و کار عمل می کند. به یاد داشته باشید تا قبل از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، خودتان را به جای مشتری خود قرار دهید و سعی کنید در به راحتی تمام انتظارات را برآورده کنید. در ادامه به مهمترین ویژگی های یک سایت فروشگاهی موفق اشاره خواهیم کرد؛

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
 • سرعت بالا لود شدن سایت
 • توضیخات کافی و مناسب محصولات
 • ارسال پیشنهاد های تخفیفی از طریق ایمیل
 • دسته بندی دقیق محصولات
 • قابلیت اتصال به درگاه بانکی
 • واکنش گرا بودن در پلتفرم های مختلف
 • Tسرچ تخصصی محصول و مقایسه کالا به کالا
 • امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه
 • wامکان ارسال نظر و علاقه مندی کاربران
 • امکان نمایش محصولات مرتبط با یک محصول

انواع روش های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 • Zطراحی سایت فروشگاه اینترنتی B2C یا Business to Consumer به معنی ارتباط مشتری با کسب و کار، رایج ترین روش طراحی فروشگاه اینترنتی به شمار می رود که بسیاری از وب سایت ها فروشگاهی از این الگو در طراحی خود استفاده می کنند.
 • Zفروشگاه اینترنتی B2B یا Business to Business به معنی ارتباط کسب و کار با کسب و کار، امروزه کاربرد زیادی پیدا کرده است. در این روش عمدتا محصولات و خدمات در قالب اطلاعیه و آگهی برای سایر کسب و کارها ارسال می شود. وب سایت علی بابا موفق ترین نمونه این الگو به شمار می رود.
 • Zطراحی سایت فروشگاه اینترنتی C2C یا Customer to Customer به معنی ارتباط مشتری با مشتری است که در این فروشگاه اینترنتی کاربران پس از طی کردن مراحل ثبت نام، می توانند محصولات رو در سایت درک کرده و به بقیه کاربران به فروش برسانند.
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
 • Zدر فروشگاه اینترنتی Drop Shipping محصولات مستقیما از طرف تولیدکننده و یا عمده فروش به مشتری، به فروش می رسد. در واقع صاحب این فروشگاه اینترنتی در نقش واسطه میان تولیدکننده و مشتری، محصولات را به فروش می رساند.
 • Zدر فروشگاه اینترنتی Marketplace محصولات فروشنده های مختلف در این فروشگاه اینترنتی درج می شود، و تمام مسئولیت های بسته بندی، ارسال و تحویل کالا در قبال محصولات فروخته شده، با Marketplace است. آمازون و دیجیکالا موفق ترین نمونه ها این الگو به شمار می روند.
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%
× از اتود بپرس!