لیست سوالات متداول

1- قبل از قرارداد با شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ مشهد چه اقداماتی لازم است؟

مهم ترین اقدام قبل از هر جلسه ای با شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ بهتر است پیرامون خدمات سئو وب سایت مشهد مطالعه نمایید. این کار به شما کمک می‌کند تا به طور دقیق خدمات مورد نیاز خود را شناسایی کنید و با تسلط به امور سئو بتوانید اهداف خود را بهتر بررسی کنید.

2- در بحث سئو وب سایت مشهد منظور از سئو کلاه سفید، سیاه و خاکستری چیست؟

به طور کلی اعمال سئو به سه روش قابل اجرا است سئو کلاه سفید مجموعه اعمالی است که به صورت قانونی از آن می‌توان کسب امتیاز کرد. سئو کلاه خاکستری با توجه به باگ‌‌ها و خلاء‌‌های سیستمی گوگل اقدام به کسب امتیاز می‌کند. و سئو کلاه سیاه مجموعا با استفاده از روش‌‌هایی است که ممکن است شما را زودتر به هدف برساند اما در صورتی که گوگل توسط ربات‌‌های فوق پیشرفته خود متوجه این خطا‌‌ها شود مستقیما وب سایت خود را از دست خواهید داد. برای مطالعه بیشتر پیرامون این روش‌‌ها به مقاله انواع روش‌‌های سئو مراجعه نمایید.

3- گوگل بر چه اساسی به وب سایت‌‌ها امتیاز می‌دهد؟

گوگل برای امتیاز دادن به وب سایت‌‌ها از الگوریتم‌‌های ویژه ای استفاده می‌کند. در واقع تمامی اعمالی که تحت عنوان سئو وب سایت مشهد شناخته می‌شود با توجه به همین الگوریتم‌‌ها انجام می‌شود. این الگوریتم در قالب ربات‌های فوق پیشرفته ای تعریف شده اند که یکی پس از دیگری وب سایت شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. این الگوریتم‌‌ها توضیحات بسیار گسترده ای دارند که با مراجعه به مقاله الگوریتم‌‌های گوگل می‌توانید به شناخت دقیق تری از این الگوریتم‌‌ها دست یابید.

4- چه زمانی توسط گوگل جریمه خواهیم شد؟

جریمه شدن توسط گوگل دلایل متفاوتی دارد. یکی از این دلایل ممکن است کپی کردن یک محتوا باشد. گوگل به محتوای اصیل بسیار اهمیت می‌دهد و همانطور که یک محتوای اصیل تاثیر مثبت بسزایی روی سئو وب سایت مشهد خواهد داشت در صورتی که مطلب کپی شده تشخیص داده شود هم جریمه ای سنگین متحمل خواهید شد. به همین دلیل شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ عموما متشکل از یک تیم تولید محتوا هستند تا بتوانند برای وب سایت‌‌هایی که در اختیار دارند محتوای اصیل و با کیفیت تولید کنند.

5- نقش کلمات کلیدی در سئو وب سایت مشهد چیست؟

کلمات کلیدی در واقع کلماتی هستند که شما را به مشتریان و یا مخاطبان بالقوه متصل می‌کند. با استفاده از کلمات کلیدی گوگل محتوای شما را دسته بندی می‌کند و در اختیار کاربر قرار می‌دهد. اگر محتوای شما کلمه کلیدی مشخصی نداشته باشد گوگل نمی‌تواند تشخیص دهد که این محتوا مناسب چه کاربری است و اولویت نمایش محتوای شما بسیار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. لزا پیشنهاد می‌شود حتما پیرامون کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود تحقیق کنید و با توجه به آن‌ها اقدام به تولید محتوا نمایید.

1- من صاحب کسب و کاری در مشهد هستم، با وجود اینکه رقابای تهرانی زیادی دارم می‌تونم امیدوار باشم که وب سایتم به رتبه اول گوگل برسه؟

بله صد البته، چرا که برای گوگل مهم نیست شما در یک شهر بزرگ هستید و یا یک روستای دور افتاده تنها کافی است قوانین سئو را رعایت کنید و بر اساس الگوریتم‌‌های گوگل تولید محتوا کنید، این کار مانند بسیاری دیگر از حرفه‌‌ها تخصص مورد نیاز خود را لازم دارد و شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ در مشهد از جمله اتود با تخصص در کمترین زمان شما را به نتیجه مطلوبی خواهند رساند.

2- چقدر زمان می‌برد که شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ در مشهد وب سایت من را به صفحه اول گوگل برسانند؟

هیچ شرکت دیجیتال مارکتینگی نمی‌تواند با اطمینان به این سوال پاسخ دهد و هر گونه ادعا در این زمینه دروغ است. چرا که تا به امروز 200 معیار ‌برای سنجش یک محتوا شناسایی شده است و رفتن به صفحه اول به متغیر‌‌های بسیار زیادی وابسته است، در نتیجه شاید با بررسی بتوان یک بازه زمانی را برای رسیدن به صفحه اول گوگل ذکر کرد اما مدت زمان مشخصی وجود ندارد.

3- شرکت دیجیتال مارکتینگ در مشهد باید چه خدماتی را ارائه دهد و هنگام جلسه باید ‌برای دریافت چه خدماتی هزینه پرداخت شود؟

شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ خدمات گسترده ای را ارائه می‌دهند. بسته به نیاز شما این خدمات متفاوت است. طراحی وب سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، استراتژی تولید محتوا، تولید محتوا متنی، تصویری، ویدئویی، آنالیز داده‌‌های وب سایت، خدمات گرافیکی، ارائه گزارش ما‌هانه از اوضاع وب سایت و بسیاری موارد دیگر مثالی از خدماتی هستند که شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه خواهند داد.

4- آیا می‌توان طراحی وب سایت را به شخص دیگری سپرد و فقط بهینه سازی وب سایت را به شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ مشهد سپرد؟

بله، این امکان ‌برای افرادی که از قبل وب سایت داشته اند و یا قصد دارن طراحی وب سایت را به فرد دیگری غیر از تیم شرکت مورد نظر خود بسپارند وجود دارد. البته در نظر داشته باشید امور طراحی وب سایت را به فردی بسپارید که از قوانین سئو مربوط یه طراحی وب سایت آگاه باشد. برای آگاهی بیشتر پیرامون طراحی وب سایت به قسمت مقالات رفته و مقالات مرتبط با طراحی وب سایت را مطالعه نمایید. چرا که اگر قوانین سئو در همه مراحل رعایت نشود به هدف خود یعنی رسیدن به صفحه اول گوگل نخواهید رسید و یا شاید مجبور شوید یک وب سایت جدید طراحی کنید.

5- هزینه سئو وب سایت چقدر است؟

پاسخ این سوال یک عدد ثابت و مشخص نیست چرا که ماهیت کار سئو، انجام یک تسک به تنهایی نیست و برای هر کسب و کار و بسته به عوامل بسیار زیادی اعمال سئو و بالطبع هزینه سئو متغیر است. ممکن است برخی از شرکت‌‌های دیجیتال مارکتینگ در مشهد ابتدا قیمت پایینی را پیشنهاد دهند و در ادامه برای هر عملی طلب هزینه جداگانه کنند و یا ممکن است با هزینه ای که از سئو کلاه سیاه برای کسب امتیاز از گوگل استفاده کنند که در نهایت منجر به پنالتی وب سایت شما خواهد شد. پس سعی کنید با شرکتی قرارداد ببندید که در مورد هزینه‌‌ها با شما رو راست باشد.

 

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

فرم تماس با (اتود)

13 + 3 =

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

دفتر مرکزی

مشهد، دانشگاه فردوسی مشهد، انتهای خیابان لرزه نگاری، مرکز توسعه و تعاون استان خراسان رضوی

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

ارسال ایمیل

info[@]etudeweb.com

- %آژانس دیجیتال مارکتینگ اتود%

تماس با مدیریت

09155250442

× از اتود بپرس!